Darmowa dostawa od 50,00 zł

Blog

Jaki monitor wybrać?
Monitor to w przypadku komputerów stacjonarnych niezbędny sprzęt, jednak liczba jego zastosowań jest znacznie większa. Jeśli potrzebujesz monitora do pracy, rozrywki, nauki, to dowiedz się na co zwracać uwagę podczas wyboru.
Czytaj więcej
Laptop do biura - czym powinien się charakteryzować?
Chcesz kupić doskonały laptop do pracy biurowej, a może wyposażyć w odpowiedni sprzęt wszystkich swoich pracowników? Warto wybrać urządzenie, które będzie spełniało wszystkie wymagania, a zarazem zapewniało komfortową pracę. Jaki laptop do pracy biurowej będzie odpowiedni? Dowiedz się, czym powinien cechować się taki sprzęt!
Czytaj więcej
Domowe biuro – jak urządzić? Na co zwrócić uwagę?

W dzisiejszych czasach praca zdalna jest coraz popularniejszą formą wykonywania obowiązków zawodowych. Aby efektywnie je realizować, warto wydzielić we własnym mieszkaniu przynamniej niewielkie, domowe biuro. Jeżeli będzie ono urządzone ładnie i ergonomicznie, a zarazem funkcjonalnie, z pewnością będzie sprzyjało lepszej koncentracji i kreatywności. Jak zatem najlepiej je urządzić?

Czytaj więcej
Laptop poleasingowy - czy warto?

Laptopy poleasingowe zyskują na popularności. Główną przyczyną jest to, iż użytkownicy biznesowi oraz prywatni poszukuj tanich, a jednocześnie wydajnych urządzeń. Dodatkowym czynnikiem, jaki wpływa na wzrost zainteresowania laptopami poleasingowymi jest większa świadomość społeczna na temat ekologii. Rozważasz zakup komputera? Dowiedz się, czy warto kupić laptop poleasingowy, czy jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie!

Czytaj więcej
Jaki komputer stacjonarny do biura?
Chcesz wyposażyć swoje biuro i rozważasz zakupienie komputera stacjonarnego? Nie wiesz jaki komputer do biura wybrać. Zdecydować się na nowy czy używany sprzęt? W tym artykule postaramy przybliżyć Ci informacje na temat tego, czym powinien cechować się komputer stacjonarny do biura oraz opisać parametry, na które szczególnie warto zwrócić uwagę przy jego zakupie
Czytaj więcej
Gdzie kupić laptop poleasingowy, a gdzie tego nie robić?

Zakup laptopów poleasingowych wiąże się z bogatym pakietem korzyści. Ważne jednak, aby nabywać je w odpowiednim sklepie, w przeciwnym razie możesz tego żałować. Przykład? Zdarza się, że komputer nie jest na gwarancji, nie ma zainstalowanego systemu operacyjnego, a do tego może być dostarczony pod Twój adres jedynie kurierem (a Ciebie np. nigdy nie ma w domu). Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego sklepu z laptopami poleasingowymi? W tym artykule znajdziesz odpowiedź.

 

Czytaj więcej
Tanie laptopy powystawowe. A może jednak… poleasingowe?

Interesują Cię laptopy powystawowe? Cóż, z pewnością mają one wiele zalet. Przyciągają uwagę za sprawą stosunkowo niskiej ceny oraz niskiego poziomu eksploatacji, dzięki czemu działają i wyglądają praktycznie jak nowe. Godną uwagi opcją są jednak również laptopy poleasingowe, które – podobnie jak ich powystawowi konkurenci – również były nieraz użytkowane jedynie przez bardzo krótki czas. Co warto wiedzieć o obu tych typach urządzeń? Sprawdź.

Czytaj więcej
Sprzęt poleasingowy – czyli tanie i dobre laptopy, komputery, monitory, akcesoria i podzespoły do biura

Sprzęt poleasingowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem. I nic dziwnego, wysoka jakość łączy się tutaj z atrakcyjną ceną, a porządne podzespoły - z atrakcyjnym designem. Co więcej, zwykle są to urządzenia klasy biznes, z solidną konstrukcją, mocnym procesorem oraz licznymi zabezpieczeniami. Co jeszcze warto wiedzieć na temat sprzętu poleasingowego? Skąd pochodzi i dlaczego kosztuje tak mało? Odpowiadamy.

Czytaj więcej
Benchmark CPU - szybkie porównanie procesorów w Rnew
Procesor jest niezwykle ważnym elementem każdego komputera. Wpływa na wydajność, możliwość obsługi wielu programów w tym samym czasie. To właśnie procesor ma udział we wszystkich działaniach komputera. Zarówno odbywających się w tle, jak i tych głównych. Dlatego też ważne jest to, aby dobrać odpowiedni procesor do swoich wymagań. W Rnew wprowadziliśmy możliwość nie tylko sprawdzenia wydajności danego procesora, każdy może wykonać porównanie procesorów naszych urządzeń. Dowiedz się o tym więcej!
Czytaj więcej
pixel