Laptop poleasingowy Dell - idealny prezent świąteczny - 3 propozycje

2018-12-18
Laptop poleasingowy Dell - idealny prezent świąteczny - 3 propozycje

Dell Latitude E7285

Dell Latitude E7285 jest doskonałą propozycją dla osób ceniących niezawodność sprzętu, estetyczny wygląd w połączeniu z zadowalającą ceną. Proponujemy wersję wyposażoną w procesor i5-7Y54 7 generacji, który gwarantuje sprawną obsługę programów i aplikacji niezbędnych do pracy czy prowadzenia biznesu. Warto zdecydować się na model wyposażony w  ekran o przekątnej 12,3" i rozdzielczości 2880x1920, który zapewni wygodę i komfort w trakcie użytkowania. Jeśli zdecydujemy się na sprezentowanie urządzenia z 8 GB pamięci, pamiętajmy, że użytkownik będzie mógł z łatwością rozszerzyć ją do nawet 16 GB. Posiadacze laptopa Dell Latitude E7285 podkreślają również jego nie awaryjność i doskonałe działanie mimo intensywnej eksploatacji. Dużą wydajność laptopa Dell zapewni szybki dysk SSD 256 GB. Taki prezent z pewnością zostanie doceniony! Dell Latitude E7285 będzie świetnym wyborem zarówno jako laptop biznesowy, jak również jako komputer dla studenta. 

Dell Latitude E7240

Model ten doskonale nadaje się zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Jednostka zewnętrza została wykonana z lekkich i jednocześnie wyjątkowo trwałych stopów magnezu, aluminium, a wykończenie powierzchnią Soft Touch gwarantuje satysfakcję z użytkowania sprzętu każdego dnia. Estetyczny wygląd to jednak nie wszystko. Laptop wyposażony jest w trzy porty USB 3.0, z który jeden dysponuje funkcją ładowania, mini DisplayPort, a także standardowe wyjścia HDMI czy LAN oraz pełnowymiarowe złącze do stacji dokującej. Takie połączenie sprawia, że laptop Dell jest doskonałą propozycją dla osób zajmujących się biznesem, gdzie wielofunkcyjność sprzętów jest wyjątkowo ważna.

Prezentowany model jest także bardzo poręczny, a niska waga wynosząca 1,34 kg sprawia, że urządzenie świetnie nadaje się do pracy podczas podróży. Komfortowa jest również atrakcyjna podświetlana klawiatura, która także ułatwi wykonywanie działań w przypadku złego oświetlenia. Naszą propozycją jest model Latitude E7240 i5-4310U 8 GB 256 SSD 12,5", który dzięki procesorowi 4 generacji oraz dyskowi SSD jest w stanie zagwarantować sprawne działanie wielu zaawansowanych programów.

Dell Latitude E6330

Tańszym, ale równie sprawnym i zadowalającym zamiennikiem poprzednich laptopów marki Dell możemy być model Latitude E6330. Twarda, trwała obudowa nie wygina się i nie odkształca, co pozytywnie wpływa na trwałość urządzenia. Klawiatura jest gładka, idealna do codziennej pracy, a umieszczony manipulator Track Stick dodatkowo poprawia komfort podczas pisania. Modelem, któremu warto dokładnie się przyjrzeć, jest Dell Latitude E6330 i5-3320M 4 GB. Model Latitude E6330 posiada matowy ekran o przekątnej 13,3" i rozdzielczości 1366x768 (HD) . Bezproblemową prace zapewni nam dysk SSD 240 GB. Dzięki swoim parametrom zapewnia sprawną obsługę i zadowalającą jakość działania. Model ten będzie dobrym wyborem do użytku domowego, jak i do prowadzenia biznesu.

Laptop Dell podarowany bliskiej osobie z pewnością będzie niepowtarzalną niespodzianką, która zostanie doceniona. Przed wyborem urządzenia dokładnie zastanów się jakie parametry będą najistotniejsze dla obdarowywanego. Zapoznając się ze specyfikacją poszczególnych laptopów marki Dell, z pewnością szybko dobierzesz coś odpowiedniego.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel