Lenovo Carbon do Twojej firmy i domu

2020-12-09
Lenovo Carbon do Twojej firmy i domu

Chcesz kupić swoim pracownikom wydajne komputery do pracy biurowej? Nie przeznaczaj pieniędzy na nowy sprzęt! W tej samej cenie, a nawet o wiele taniej, kupisz o wiele lepsze komputery przenośne. Będą miały znacznie bardziej wydajne podzespoły, niż laptopy za tę samą cenę kupione nowe. Poleasingowe Lenovo Carbon to seria doskonałych tanich laptopów do firmy. Są poleasingowe, dlatego ich niski koszt może Cię szokować, jednak to działający bez problemów sprzęt. Należy do różnych klas. Możesz znaleźć u nas urządzenia tej serii od będących w doskonałym, niemal nowym stanie, ale także takie, które posiadają drobne lecz widoczne ślady użytkowania, jednak nie wpływają one w żaden sposób na działanie komputera. Możesz więc mieć pewność, że wybierając Lenovo Carbon wyposażasz swoich pracowników w ciche i szybkie urządzenia, na których będą mogli wykonywać dokumentację, analizy, prezentacje i wiele innych obowiązków.

Poleasingowe Lenovo ThinkPad X1 Carbon dla domu

Poleasingowe ThinkPad X1 Carbon okazują się także świetnym sprzętem dla każdego gospodarstwa domowego. Potrzebujesz laptopa, który posłuży Ci do opłacania rachunków, przeglądania internetu i rozrywki? Te modele okażą się doskonałe do tych celów. Bez problemu pobierzesz niezbędne aplikacje, będziesz wykonywać codzienne obowiązki, popracujesz na nim, ale także będziesz słuchać muzyki czy przeglądać serwisy informacyjne i blogi. Do laptopów Lenovo Carbon dołączamy baterię oraz zasilacz. Otrzymujesz więc cały zestaw, w którym wszystko działa prawidłowo. Sprzęt zawsze jest przez przetestowany. Poleasingowe ThinkPad Carbon z naszego sklepu mają też zainstalowany system operacyjny Win 10 Pro. Na urządzenia otrzymujesz także roczną gwarancję. Nie musisz martwić się tym, że coś się w nich zniszczy. Poleasingowy sprzęt jest doskonałym wyborem dla domu, to tanie rozwiązanie, które pozwala jednocześnie zakupić laptopa wysokiej jakości.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon

Laptopy Lenovo X1 Carbon – wysokiej jakości sprzęt przenośny

Laptopy Lenovo ThinkPad X1 Carbon mają bardzo wytrzymałą obudowę, która chroni je przed skutkami uderzeń czy uszkodzeń mechanicznych, również podczas podróży. Z powodzeniem można je przewozić bez zmartwień o ich uszkodzenie podczas jazdy pociągiem, samochodem czy tramwajem.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020
pixel