Poleasingowe komputery stacjonarne - alternatywa dla sprzętu z marketu

2018-05-14
Poleasingowe komputery stacjonarne - alternatywa dla sprzętu z marketu

SKLEPY RTV/AGD – CZY TO JEDYNE WYJŚCIE?

Ogromne sklepy typu Media Expert czy Media Markt cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na ich liczebność oraz lokalizacje (sklepy te są w niemal każdym mieście, zarówno w galeriach handlowych, jak i w centrum). Ceny produktów w tych sklepach są wygórowane, nawet w porównaniu do tych samych, nowych produktów, dostępnych w sklepach online bądź na Allegro, a kiedy zestawimy cenę komputera w Media Markt z ceną tego samego komputera w sklepie Rnew.pl to możemy zobaczyć ogromną różnicę.

Sklepy z poleasingowym sprzętem komputerowym zyskują na popularności, gdyż konsumenci widzą dużo plusów z takich zakupów.

NOWY SPRZĘT VS UŻYWANY

Cena, choć jest bardzo ważną zmienną, nie jest jedyną korzyścią płynącą z zakupu poleasingowego komputera stacjonarnego. Pokrótce opiszemy dla Was zalety sprzętu używanego, stanowiącego świetną alternatywę dla nowych produktów.

Ekologia

Dzisiejszy zanieczyszczony świat wymaga od nas większego zaangażowania w środowisko. W wielu knajpach nie dostaniemy już plastikowych sztućców czy kubków, przed domami stoją kubły na różne odpady, a na ulicach coraz częściej mijamy skutery elektryczne. Kupując używany sprzęt również przyczyniasz się do ratowania planety. Produkcja nowego laptopa wymaga zużycia 19 ton różnego rodzaju surowców, a produkcja komputera stacjonarnego jeszcze więcej. Decydując się na zakup używanego komputera, dajesz drugą szansę temu produktowi.

Parametry sprzętu

Produkty w naszej ofercie mają dokładnie takie same, a często nawet i lepsze parametry. W niższej cenie klient zyskuje identyczny sprzęt.

Wygląd

Do naszego sklepu trafiają jedynie takie modele, które dobrze się prezentują i są oczywiście całkowicie sprawne pod kątem technicznym. Każdy produkt jest przez nas dokładnie oglądany, aby następnie zaklasyfikować go do jednej z trzech klas.

Gwarancja

Coś, co zaskakuje naszych klientów, to fakt, że zakupiony w naszym sklepie sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją! To dokładnie taka sama gwarancja, jak w przypadku zakupu nowego sprzętu.

Cena

Niezwykle zadowalający stosunek ceny do jakości to wisienka na torcie. Wszystkie wymienione wyżej zalety możesz mieć za dużo niższą cenę. Niektóre produkty w naszym sklepie są trzykrotnie tańsze niż te same modele w innym sklepie.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel