Poleasingowy laptop Dell do użytku domowego – propozycje

2019-07-31
Poleasingowy laptop Dell do użytku domowego – propozycje

Notebooki Dell o poleasingowej wartości poniżej 1000 zł

Nie ma co ukrywać. W większości przypadków cena to główne kryterium, którym kierujemy się podczas zakupu nowego notebooka. Poleasingowe wydajne laptopy Dell możemy nabyć już za kilkaset złotych. Jednym z takich przykładów jest Dell Latitude E5420. Stacja ta została wyposażona w dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 o częstotliwości maksymalnej 3,20 GHz. Mocną stroną tego urządzenia jest także dysk twardy SSD, co w połączeniu z 4 GB pamięci RAM gwarantuje użytkownikowi bardzo płynne działanie.

Notebook ten świetnie sprawdzi się podczas surfowania po internecie. 14-calowa matowa matryca świetnie sprawdzi się w podróży, a podzespoły pozwalają na uruchomienie podstawowych gier lub nieco bardziej zaawansowanych programów do edycji grafiki lub wideo. Poleasingowa wartość Latitude E5420 to około 600 zł. W podobnym przedziale cenowym znajdziemy notebooka Dell Latitude E6420 – od swojego poprzednika różni się jedynie zwiększoną pamięcią RAM.

Idealny na co dzień

Dell dla swoich użytkowników przygotował także nieco tańsze i mniej wydajne alternatywy. Za nieco ponad 450 zł w sprzedaży poleasingowej możemy nabyć notebooka Dell Latitude E5400. Jest to komputer idealny do podstawowych domowych czynności. Przeglądanie stron internetowych, oglądanie ulubionych filmów i seriali nie sprawi tej stacji żadnego problemu. Komputer został wyposażony w dysk HDD o pojemności 160 GB, operacyjną pamięć RAM 4 GB, a nad całością czuwa dwurdzeniowy procesor Intel Core 2 Duo o częstotliwości 2,53 GHz.

Kompaktowy Dell o poleasingowej wartości powyżej 1000 zł

Oferta amerykańskiej korporacji nie jest wypełniona jedynie budżetowymi propozycjami. Dell posiada również notebooki, których poleasingowa wartość przekracza 1000 zł. Idealnym przykładem na to jest kompaktowy Dell Latitude E7250. Zaledwie 12-calowa stacja to urządzenie skonstruowane z myślą o użytkownikach, którzy bardzo często podróżują. Laptop ten idealnie sprawdzi się również w domowym zaciszu, a jego niewielkie rozmiary sprawią, że bez problemu znajdziemy kawałek miejsca, aby rozłożyć nasze domowe centrum multimedialne. Komputer wyposażono w wydajny procesor Intel Core i5. O kulturę pracy notebooka dba również dysk twardy SSD oraz 8 GB wbudowanej pamięci RAM.

Dell Latitude E7250 to laptop dostępny w różnych konfiguracjach. Wyżej wymieniona to jedna z najtańszych opcji, jednak producent zdecydował się na wypuszczenie do sprzedaży stacji z rozbudowaną pamięcią operacyjną RAM lub ulepszonymi kartami graficznymi.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel