Poznaj Rnew – lidera na poleasingowym rynku

2017-12-15
Poznaj Rnew – lidera na poleasingowym rynku

Mamy nowe rozwiązanie – używany sprzęt poleasingowy

Poznaj Rnew – lidera na poleasingowym rynku

       Witaj na naszym blogu! Skoro tu trafiłeś, to pewnie wiesz, co robimy, ale pozwól nam się przedstawić i pokazać nasz punkt widzenia. Firma Rnew powstała z myślą o człowieku. Zadaliśmy sobie pytanie: “jak dostarczać ludziom wysokiej klasy sprzęt, ale w bardzo okazyjnej cenie?”. Dzięki naszej znajomości rynku, rozwiązanie przyszło do nas szybko: używany sprzęt poleasingowy.

      Klienci są naszym priorytetem, a każdego z nich traktujemy indywidualnie. Dbamy o przyjazną atmosferę, partnerskie relacje oraz o obsługę na najwyższym poziomie. Cenimy dobrą jakość, dlatego dokładnie sprawdzamy każdy laptop, tablet, czy telefon, przyglądając się najmniejszym detalom. Swoją pracę wykonujemy dokładnie, ale bardzo sprawnie! W końcu litera R oznacza prędkość! Nasz alfabet zaczyna się od litery r: remarketing, refurbish, reused, rental, recycling – rach-ciach i wszystko jest rewelacyjne! W naszej działalności kierujemy się złotą zasadą: minimum wydatków maksimum korzyści.

Tani sprzęt używany – nowa wartość dla klienta

      Istnieje przekonanie, że używane znaczy gorsze, ale nic bardziej mylnego! Używany sprzęt ma wiele zalet, a zakupiony w sklepie Rnew przynosi naprawdę same korzyści. Recykling sprzętu bardzo dobrze funkcjonuje na całym świecie, a w Polsce zaczyna stawać się trendem. Sprzęt komputerowy oraz telefony stały się niezbędnikiem dzisiejszej rzeczywistości. Na rynek co chwilę wchodzą coraz to nowsze modele, ale czasami ich ceny są bardzo wysokie. Rnew proponuje idealne rozwiązanie – kompromis pomiędzy świetną jakością a ceną. Używany sprzęt jest nie tylko tani, ale przede wszystkim ekologiczny. Brzmi dziwnie? A wcale takie nie jest! Do produkcji nowego urządzenia potrzebna około 19 ton różnego rodzaju surowców, a w procesie jego produkcji powstaje około 1850 kg dwutlenku węgla. Wybierając nasze produkty, robisz ukłon w stronę naszej planety, dajesz drugie życie komputerowi czy laptopowi. Recykling już funkcjonuje w naszych domach, czemu więc nie wznieść go na wyższy poziom?

      Wracając do ceny – o tak, ona jest niezwykle przyjazna klientowi. Rnew sprzedaje komputery, laptopy, tablety czy telefony w znacznie niższych cenach. Sprzęt można kupić nawet o 70% taniej! Brzmi jak świetna okazja, prawda?

      Nasza firma szanuje sprawdzone rozwiązania, dlatego w naszej ofercie znajdują się tylko produkty, które cieszą się dobrą opinią i służą człowiekowi bardzo długo bez usterek. Ale jak wiadomo, usterki się zdarzają… I tutaj wychodzimy z kolejną korzyścią! Rnew daje 12 miesięcy gwarancji na zakupiony sprzęt. Jako, że stawiamy człowieka na pierwszym miejscu, traktujemy go priorytetowo i dbamy o partnerskie relacje, to wszelkiego rodzaju zgłoszenia reklamacji czy zwrotu są bardzo szybko rozpatrywane. Obsługa sklepu błyskawicznie odpowiada na pytania, zatem zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

      Jak widać, istnieje wachlarz korzyści płynących z kupna używanego sprzętu w sklepie Rnew. Znamy ludzi, ich marzenia, pragnienia i potrzeby, wiemy też, że ludzie lubią mieć wszystko dokładnie wyjaśnione, dlatego poniżej wypisujemy raz jeszcze zalety takiego rozwiązania, tym razem w punktach:

  • niska cena za dobrej jakości sprzęt,

  • w ofercie tylko najlepsze, sprawdzone modele,

  • ekologiczność,

  • ekonomiczność,

  • szybka i sprawna obsługa,

  • transakcja przebiega w przyjaznej, partnerskiej atmosferze

     
      Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Oferowany przez nas sprzęt służy zarówno celom domowym, jak i służbowym. Potrzebujesz komputera dla siebie, żony, dziecka? Zajrzyj do sklepu Rnew. Twoi pracownicy narzekają na swój obecny sprzęt? Zapraszamy do nas!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel