Seria Latitude Dell - 3 propozycje cenowe

2019-05-16
Seria Latitude Dell - 3 propozycje cenowe

Dlaczego warto sięgnąć po poleasingowe notebooki?

Przede wszystkim ze względu na obniżoną cenę. Zdecydowana większość produktów oznaczana słowem poleasingowy to bardzo wydajne biznesowe notebooki renomowanych producentów. Ich wartość sklepowa potrafi przekraczać nawet kilka tysięcy złotych, a cena poleasingowa bardzo często spada nawet kilkukrotnie. Oczywiście komputery poleasingowe są używane. Najczęściej przez dwa lata w biurach i korporacjach, jednak ich mocne podzespoły sprawiają, że tego typu notebooki mogą posłużyć przez kilka kolejnych lat.   

Do plusów notebooków dostępnych w poleasingowych sprzedażach należy także zastosowanie. Wydajne procesory, aktualny system operacyjny i brak jakichkolwiek ukrytych wad sprawiają, że komputery produkowane z myślą o wsparciu biznesowym będą idealnie nadawały się do pracy w domu, grania lub uruchamiania zaawansowanych aplikacji.

Dell Latitude poniżej 1000 zł


Jednym z największych plusów serii Latitude jest możliwość kupienia wydajnego poleasingowego laptopa, za którego zapłacimy kwotę nieprzekraczającą 1000 zł. Do takich bez wątpienia należy niezwykle powszechny Dell Latitude E6420. Ta 14-calowa stacja o rozdzielczości 1366x768 (HD) została wyposażona w wydajny procesor Intel. Model i5 w połączeniu z dyskiem twardym SSD  oraz 4 GB pamięci RAM gwarantuje nam możliwość surfowania po Internecie, korzystania z plików edytorskich programu Microsoft Office i uruchamianie podstawowych aplikacji bez zbędnego czasu oczekiwania. Dodatkowo solidna konstrukcja sprawa, że notebook staje się niezwykle wytrzymałym urządzeniem, co w przypadku licznych podróży odgrywa bardzo ważną rolę. Mimo metalowej obudowy sama waga E6420 pozwala na jego swobodne przemieszczanie, a poleasingowa cena oscyluje w granicach zaledwie 700 zł.


Notebooki Latitude kosztujące do 2000 zł


W tym progu cenowym z całą pewnością powinien znaleźć się model Dell Latitude E7440. Kosztujący niespełna 1500 zł notebook został wyposażony w dysk twardy SSD o pojemności 256 GB. Dodatkowo na pokładzie jednej z najpopularniejszych stacji z serii Latitude znajdziemy 8 GB wbudowanej pamięci RAM, a całość spaja niezwykle wydajny procesor Intel Core i7. 14-calowa stacja E7440 to produkt idealny nie tylko do prowadzenia biznesu, ale także do surfowania po Internecie lub oglądania ulubionych filmów i seriali. Dodatkowym atutem Latitude E7440 jest możliwość uruchomienia nieco starszych tytułów gier wideo.

Podobnymi parametrami może pochwalić się model Dell Latitude E7250. W odróżnieniu do wyżej prezentowanego E7440, na pokładzie E7250 znajdziemy procesor Intel Core i5. Dodatkowo bardzo poręczne rozmiary sprawiają, że jest to notebook skrojony pod dalekie i częste podróże. Niepełna 13-calowa stacja to poleasingowy koszt rzędu 1350 zł.

Notebooki Latitude kosztujące powyżej 2000 zł

Ostatnią propozycją cenową będzie Dell Latitude E7470, który został wyposażony w niezawodny procesor Intel Core i7. Najnowsza jednostka CPU od Intela charakteryzuje się wysoką kulturą pracy. W połączeniu z 8 GB pamięci RAM i dyskiem SSD E7470 wypada bardzo dobrze we wszelakich testach mających na celu określić zastosowanie notebooka. Na takiej stacji bez problemu uruchomimy nawet najnowsze tytuły gier, a zaawansowane programy graficzne i aplikacje do edytowania plików wideo nie będą stanowiły dla Latitude E7470 żadnego problemu. Dodatkowo po stronie plusów należy zapisać rozmiar sprzętu. Laptop został wyposażony w 14-calową matrycę typu glare, co sprawia, że jest on niezwykle poręczny i przenoszenie pracy do biura lub podróże służbowe z E7470 to czysta przyjemność. Na pokładzie Latitude E7470 znajdziemy również fabrycznie zainstalowany system operacyjny Windows 10 PRO, a poleasingowy koszt takiej stacji to nieco ponad 2500 zł.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixel