Darmowa dostawa od 50,00 zł

Karty sieciowe - nowe i używane

( ilość produktów: 7 )

Używana karta sieciowa może być doskonałym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na oszczędnościach finansowych, ale także wtedy, gdy pracujesz na rozbudowanym systemie, który potrzebuje dodatkowych urządzeń. Wszystkie proponowane przez nas karty sieciowe działają prawidłowo. Najczęściej są to urządzenia poleasingowe, które były odpowiednio eksploatowane i zadbane. Jeśli jednak preferujesz zakup nowego urządzenia, w tej kategorii również znajdziesz ciekawe propozycje wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne.


Zarówno nowe, jak i poleasingowe modemy można zastosować na użytek prywatny lub wyposażyć nimi centrum infrastruktury IT. W tej kategorii znaleźć można także modemy do różnych zastosowań, dzięki czemu możesz w łatwy sposób porównać je i ocenić, które urządzenie lepiej sprawdzi się w Twoim przypadku!

 

Najlepsze modemy poleasingowe

 

Głównym celem stosowania modemów jest potrzeba zamienienia danych cyfrowych na dane analogowe. Sygnał internetowy jest przetwarzany w po to, aby mógł zostać odebrany na urządzeniu docelowym, które obsługuje dane analogowe. Modemy ułatwiają dostęp do sieci różnym urządzeniom, jak i pozwalają na szereg ustawień konfiguracyjnych w zakresie odbioru danych.


Modemy często są mylone z routerami. Obydwa te urządzenia są nieodzownymi elementami infrastruktury sieciowej IT, ale odpowiadają za odmienne funkcje. Podczas gdy modem wykorzystywany jest do przetwarzania cyfrowych danych na analogowe, router rozprowadza połączenie internetowe do innych urządzeń w zakresie sieci. Routery mogą być wyposażone w szereg interfejsów sieciowych, jednak nie odpowiadają za transformację danych. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich produktów w tej kategorii, a w przypadku pytań - do kontaktu!

 

Sprawdź również:

 

Karty graficzne Kable i przejściówki Pamięci RAM Procesory
Myszki i klawiatury Płyty główne Dyski HDD Dyski SSD
pixel