Darmowa dostawa od 50,00 zł

Myszki / Klawiatury / Peryferia - nowe i używane

( ilość produktów: 22 )

Nie ma znaczenia, czy korzystasz z komputera do pracy, czy do rozrywki. Bez urządzeń peryferyjnych korzystanie ze sprzętu komputerowego będzie utrudnione, a w przypadku komputera stacjonarnego wręcz niemożliwe. Mysz komputerowa i klawiatura zadba o komfort pracy, jak i rozrywki, a dodatkowe urządzenia wyjściowe zwiększą bazową funkcjonalność komputera.


W tej kategorii możesz sprawdzić zarówno nowe, jak i używane myszki komputerowe. Nasze produkty wyróżniają się wyjątkową jakością i najlepszym stanem technicznym, który sprawia, że mogą być eksploatowane jeszcze przez bardzo długi czas. Urządzenia peryferyjne, takie jak myszki komputerowe i klawiatury, na pierwszym miejscu odpowiadają za komfort użytkowania komputera. Warto więc przeanalizować wszystkie produkty pod kątem poszczególnych parametrów technicznych, aby wybrać takie akcesoria, które sprawdzą się najlepiej.

 

Używana mysz komputerowa - więcej niż sprawne urządzenia peryferyjne

 

Używana klawiatura lub używana mysz komputerowa nie powinny kojarzyć się z produktem gorszej kategorii. W praktyce okazuje się, że są to często urządzenia o tak dobrym stanie technicznym, że niemożliwe byłoby odróżnienie ich od produktów nowych. Poleasingowe mysze wykorzystywane są zazwyczaj przez firmy do pracy biurowej. Zdarza się także, że zamawiane są w większych ilościach, przez co część akcesoriów nigdy nie trafia pod dłonie pracowników.


Przy wyborze myszki komputerowej lub innych używanych peryferiów dobrze jest zweryfikować złącza. Muszą być one kompatybilne z posiadanym komputerem (stacjonarnym, laptopem, notebookiem lub nawet tabletem). W przypadku myszy warto sprawdzić mechanizm działania. Najpopularniejsze są myszki optyczne i laserowe. W zależności od preferencji można wybrać mysz bezprzewodową z odbiornikiem USB lub kablową. Zachęcamy do zakupów!

 

Sprawdź również nasze pozostałe akcesoria komputerowe:

 

Karty graficzne Kable i przejściówki Pamięci RAM Procesory
Płyty główne Dyski HDD Dyski SSD Modemy i karty sieciowe
pixel