Darmowa dostawa od 50,00 zł

Procesory - nowe i używane

( ilość produktów: 14 )

Procesor jest sercem komputera - odpowiada za przetwarzanie wszystkich procesów i danych, które następnie przesyła do pamięci operacyjnej RAM. Wykonuje wszystkie najbardziej zaawansowane, jak i te najprostsze operacje obliczeniowe. Z tych wszystkich powodów oczywiste jest, że procesor powinien być wydajny i szybki. Używane i nowe procesory dostępne w naszym sklepie takie właśnie są!


Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób, które poszukują taniego procesora do komputera przeznaczonego do prostych zadań, jak i nawet entuzjastów gamingu, chcących zdobyć dobry komponent w niższej cenie. Bez trudu znajdziesz tu wydajny używany procesor do 200 zł, do 500 zł czy do 1000 zł. Dysponujemy również nowymi procesorami. Na uwagę zasługują takie modele, jak procesor Intel Core i5, używany procesor Intel Core i7 i inne, które pozwolą na uzyskanie wysokich parametrów sprzętowych w trakcie obsługi gier i zaawansowanych aplikacji. Z drugiej strony w Rnew nie brakuje też bardzo tanich procesorów w cenie do 50 zł, które dedykowane są starszym modelom komputerów stacjonarnych. W każdym przypadku możesz realnie zaoszczędzić. Masz też pewność, że nasze podzespoły są sprawne.

 

Czy warto kupić procesor używany?

 

Często zastanawiamy się, czy procesor jest tym komponentem, który może być kupiony używany? Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna: to zależy. Jeśli nabywa się taki sprzęt od osoby nieznanej, powinno się zachować szczególną ostrożność. Procesory mogą być bowiem ?podkręcane? w celu uzyskania wyższej wydajności, co ma znaczenie zwłaszcza w gamingu. Procesy te sprawiają, że takie urządzenia będą miały ograniczoną wydajność i żywotność.
W Rnew nie sprzedajemy jednak procesorów tuningowanych, a urządzenia nowe lub sprawdzony sprzęt poleasingowy, który był wykorzystywany przede wszystkim w zakresie biurowym. Dzięki temu masz pewność, że Twój procesor będzie prawidłowo działał przez długi czas. Wybierając procesor, przejdź do jego karty produktu, aby zapoznać się z parametrami technicznymi.

 

Sprawdź również pozostałe akcesoria komputerowe:


  

Karty graficzne Oprogramowanie Karty sieciowe Płyty główne
Urządzenia peryferyjne Dyski HDD Dyski SSD Przewody i przejściówki

 

pixel