Darmowa dostawa od 50,00 zł

Komputery poleasingowe klasy A

( ilość produktów: 296 )

Klasa A komputerów poleasingowych i sprzętów używanych oznacza najwyższej jakości urządzenia pod każdym względem. Decydując się na zakup takich urządzeń, można liczyć na prawie idealny stan wizualny i perfekcyjny stan techniczny. Urządzenia te mogą mieć tylko niewielkie ślady użytkowania. Komputery poleasingowe klasy A nadają się do wieloletniego użytku, ponieważ ich stopień eksploatacji był niewielki lub ograniczony. Z leasingu sprzętu komputerowego najczęściej korzystają firmy biurowe i z sektora IT na stosunkowo krótki okres, dzięki czemu sprzęt po okresie leasingu jest wciąż w bardzo dobrym stanie.


W Rnew jesteś w stanie wyposażyć się w najlepsze komputery używane klasy A, które spełniają wszystkie rygorystyczne normy wizualne i techniczne. Oferta obejmuje komputery stacjonarne (Tower, 2in1 i inne) oraz laptopy. Nasz sprzęt jest dokładnie weryfikowany przed sprzedażą. Masz pewność, że urządzenia będą sprawne, a do tego będą się świetnie prezentowały!

 

Komputery poleasingowe w więcej niż świetnym stanie

 

Komputery poleasingowe klasy A mogą być wykorzystywane do prac biurowych i do rozrywki. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na poszczególne podzespoły takie, jak m.in.: karta graficzna, płyta główna, procesor czy pamięć operacyjna RAM. Przechodząc do karty produktu, zapoznasz się z dokładnymi parametrami technicznymi naszych komputerów. Sprawdź je wszystkie i wybierz już teraz idealny model dla siebie!

pixel