Darmowa dostawa od 50,00 zł

Komputery poleasingowe klasy B

( ilość produktów: 67 )

Dobry komputer biurowy, do gier lub multimediów, nie musi kosztować fortuny. Świetnym rozwiązaniem jest wybór sprzętu używanego w Rnew. W tej kategorii przedstawiamy najlepsze komputery poleasingowe klasy B. Chociaż jest to trzecia klasa jakości - po klasie A i A- - urządzenia te są w 100% sprawne. Różnice polegają na występowaniu niedoskonałości wizualnych, np. rys i wgnieceń. Komputery i laptopy klasy B mogą charakteryzować się wyraźniej dostrzegalny śladami użytkowania, obejmującymi pęknięcia, zarysowania i inne drobne niedoskonałości.


Jeżeli głównym priorytetem przy wyborze jest wydajność i niska cena, a komputer nie musi wyglądać zupełnie jak nowy, wówczas nie ma lepszej alternatywy od takiego sprzętu. Dzięki obecności drobnych śladów użytkowania cena za komputery i podzespoły klasy B jest znacznie niższa. Nie przekłada się to w żadnym stopniu na jakość użytkowania. W tej klasie bardzo łatwo znajdziesz ?perełkę? - komputer o wysokich parametrach technicznych dostępny za bardzo niewielkie pieniądze!

 

Komputery poleasingowe klasy B - czy warto je kupić?

 

Można powiedzieć, że sprzęt poleasingowy charakteryzuje się jeszcze lepszym stanem od typowych urządzeń używanych. Wynika to ze specyfiki usługi, jaką jest leasing sprzętu komputerowego. Najczęściej decydują się na niego duże firmy, zamawiając pracownikom biurowym dziesiątki różnego rodzaju sprzętów na stosunkowo krótki okres. Po tym okresie komputery są zwracane i - poza niedoskonałościami wynikającymi z obecności śladów użytkowania - pozostają całkowicie sprawne. Sprawdź wszystkie komputery poleasingowe klasy B dostępne w tym miejscu. Wyposaż się też w przydatne akcesoria, np. monitory komputerowe 24 cale, myszki i klawiatury.

pixel