Darmowa dostawa od 50,00 zł

Komputery mUSFF / USDT

( ilość produktów: 113 )

Komputery stacjonarne o tradycyjnych obudowach są najpopularniejsze. Jednak wiele osób zwraca uwagę na to, iż zajmują dużo miejsca. Nie musisz wybierać pomiędzy laptopem, a standardowym komputerem stacjonarnym. Możesz zobaczyć poleasingowe komputery stacjonarne w obudowie mUSFF lub USDT i wybrać jeden z nich! Zapewniają ogromny komfort codziennej pracy i mają zalety laptopów oraz komputerów stacjonarnych o tradycyjnych wymiarach. Możesz mieć sprzęt wysokiej klasy, w niskiej cenie i to w dodatku zajmujący mało miejsca. Wystarczy, że zdecydujesz się na sprzęt poleasingowy z naszej oferty.

Komputery poleasingowe Micro Ultra Small Form Factory (mUSFF)

Czym wyróżniają się komputery mUSFF? W naszej ofercie znajdziesz komputery marki Dell, które zostały stworzone po to, aby móc komfortowo na nich pracować. Są wykorzystywane nie tylko w biurach standardowych, ale niezwykle często decydują się na nie także środowiska akademickie. Są bardzo wydajne i wyróżniają się wysokimi parametrami. Wyglądają bardzo biznesowo, nie zajmują wiele miejsca. Ogromną zaletą jest to, że można je także rozbudowywać i wymieniać podzespoły. Niektóre komputery mUSFF dostępne w naszej ofercie posiadają wydajne procesory i5-6400T oraz szybkie dyski SSD. Oferta cały czas się zmienia, więc możesz trafić na inny procesor ? sprawdź opis przed zakupem. To gwarancja płynności działania, braku problemów z pobieraniem i instalowaniem aplikacji, a także pewność, że można na nich korzystać jednocześnie z kilku programów. 

Nasze komputery mUSFF mają w większości na wyposażeniu port HDMI albo mieć VGA czy DisplayPort, ale też USB, do których można podłączyć pendrive, dyski zewnętrzne, ale także telefony czy inne urządzenia. Urządzenia podłączysz poprzez złącze do projektora i wyświetlisz prezentację podczas spotkania biznesowego. Komputery z tej serii mają wiele złączy, które pozwolą Ci łączyć je z innymi urządzeniami i korzystać z wielu możliwości! Modele najczęściej posiadają: DisplayPort, HDMI, Minijack Audio Out, Minijack Line In, USB 2.0, USB 3.0.

Komputery w obudowie USDT

Komputery z obudową USDT najczęściej stosowane były i są w biurach i miejscach pracy. Komputery stacjonarne z obudową USDT stoją w poziomie, na płasko, a na komputerze dla zaoszczędzenia miejsca najczęściej stawia się monitor. Obudowa typu USDT jest jedną ze starszych konstrukcji komputerów osobistych, jednak do dziś produkowane są komputery tego typu. 

USDT ? małe komputery o dużej mocy obliczeniowej

We wnętrzu komputerów stacjonarnych USDT znajdują się wyselekcjonowane podzespoły o dużej wydajności, które spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników. Mimo niewielkiej obudowy we wnętrzu komputera możliwy jest swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu procesor i inne podzespoły są chronione przed przegrzaniem nawet podczas wielogodzinnej pracy. Komputery poleasingowe USDT są równie wydajne jak ?pełnowymiarowe? urządzenia.

Jakie komputery poleasingowe USDT są warte szczególnej uwagi?

Warto wybrać taki komputer stacjonarny USDT, który zapewni moc odpowiednią do potrzeb i nie będzie zajmował zbyt wiele przestrzeni na biurku. Obudowa komputera USDT jest bardzo niewielka, dlatego sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na sprzęt firmowy, np. w niewielkich gabinetach czy małych biurach. Jest także lekka i poręczna, dlatego bez większych problemów można ją przenosić pomiędzy działami czy biurkami. Jeśli planujesz zakup komputera poleasingowego USDT, zastanów się, do czego będzie Ci on służył. Jeśli do bardzo wymagającej pracy przy dużych projektach, to warto wybrać model z dyskiem SSD, procesorem z kilkoma rdzeniami i dużą ilością pamięci operacyjnej RAM. W przypadku, gdy sprzęt będzie wykorzystywany wyłącznie do pracy biurowej, dobrze sprawdzą się modele o niewielkiej mocy, które pobierają minimalne ilości prądu.­

pixel