Darmowa dostawa od 50,00 zł

Serwery poleasingowe

( ilość produktów: 10 )

Serwery wykorzystywane są w centrach danych, serwerowniach specjalistycznych i komercyjnych przedsiębiorstw z branży IT, ale nie tylko. Stworzenie centrum danych od samego początku wymaga dużych nakładów finansowych, dlatego optymalnym rozwiązaniem może być wyposażenie jednostki w używane serwery najwyższej jakości.
Wszystkie serwery poleasingowe są całkowicie sprawne. Najczęściej występujące modele to produkty znanych, międzynarodowych marek, np. HP, Dell czy IBM. Produkty mogą mieć różne rodzaje złączy, w tym np. USB, VGA i standardowo RJ-45. Polecamy zakup serwerów używanych do tworzenia i do rozbudowy bieżącej infrastruktury IT.

Używane serwery

 

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju podzespoły przeznaczone dla małych i profesjonalnych serwerowni. Wśród nich na uwagę zasługują używane serwery rackowe, które oferują najwyższą wydajność. Przeznaczone są do montażu w szafach przemysłowych w serwerowniach. Serwery zajmują niewielką przestrzeń, zapewniając jednocześnie wysoki poziom koncentracji mocy obliczeniowej i szybkie przetwarzanie danych.


Poleasingowe serwery mogą być jednym z wielu elementów architektury sieciowej. Poszczególne urządzenia nadają się do rozbudowy, a wiele możliwości konfiguracyjnych sprzyja elastyczności ich zastosowania.

 

Sprawdź również nasze komputery poleasingowe AiOMini PC oraz SFF.

pixel