Poleasingowe stacje robocze Dell Precision

( ilość produktów: 4 )

Komputer z gatunku stacji roboczej to wydajne urządzenie przeznaczone do obsługi infrastruktury IT i prac biurowo-graficznych. Dzięki takiemu zastosowaniu docelowemu użytkownik zyskuje pełną swobodę wyboru. Nie trzeba z góry określać, czy szuka się komputera do rozrywki, czy do pracy. Poleasingowa stacja robocza Dell Precision z powodzeniem nada się wielu różnych zastosowań.


W tej kategorii prezentujemy wydajne, używane stacje robocze Dell Precision. Komputery poleasingowe są przez nas dokładnie weryfikowane pod względem technicznym i wizualnym. Występują w czterech klasach jakościowych: A, A-, B oraz C. Wszystkie urządzenia są jednak całkowicie sprawne.

 

Stacje robocze Dell - poleasingowe sprzęty dla wymagających

 

Kupując poleasingową stację roboczą Dell, zyskuje się wydajny komputer o dobrych parametrach technicznych. Nowe urządzenia o podobnej mocy mogą być nawet kilkukrotnie droższe. Dodatkowym atutem jest fakt, że stacje robocze, ze względu na swoje przeznaczenie, charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością. Dowodem tego są m.in. procesory Intel Xeon, często implementowane w komputerach Dell, które nawet po wielu latach są w stanie działać przy identycznej częstotliwości taktowania.


Zapoznaj się ze wszystkimi stacjami roboczymi w naszym sklepie, również z linii HP Workstation czy Lenovo ThinkStation. Zobacz też używane podzespoły komputerowe, które mogą jeszcze bardziej przyśpieszyć Twoją stację roboczą - dedykowane karty graficzne i kości pamięci RAM!

pixel