Darmowa dostawa od 50,00 zł

Poleasingowe stacje robocze HP Workstation

( ilość produktów: 6 )

Mocne stacje robocze HP Workstation to seria uniwersalnych komputerów stacjonarnych charakteryzujących się wydajnymi podzespołami. Stacje HP osadzone są najczęściej w pionowej obudowie typu tower. Producent wyposażył je w szereg różnych wyjść na urządzenia peryferyjne. Uwagę zwraca przede wszystkim przystosowanie sprzętu do zaawansowanej pracy biurowej, co jest główną cechą całej serii stacjonarnych stacji roboczych.


W tej kategorii znajdziesz najlepsze poleasingowe Workstation produkowane przez firmę HP. Pierwsza generacja wydajnych stacji roboczych zadebiutowała w 2009 roku. Wciąż niezmiennie Workstation należy do cenionej grupy serii komputerów, cieszącej się dużą popularnością wśród osób szukających dobrego komputera do pracy.

 

Stacje robocze HP poleasingowe

 

Stacje robocze HP odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Komputery te wyposażono w dyski twarde HDD lub SSD o dużej pojemności, dużą ilość pamięci operacyjnej RAM, a także szybkie procesory (np. Intel Xeon). Dzięki temu modele, które były produkowane nawet kilka lat temu, wciąż zachowują bardzo wysoki poziom kultury pracy.
W naszym sklepie znajdziesz tanie komputery poleasingowe HP Workstation charakteryzujące się satysfakcjonującym stanem technicznym. Sprawdź szczegóły i wyposaż się w Workstation - zamów w sklepie już teraz!

Jeśli interesują Cię inne stacje robocze, sprawdź naszą ofertę Dell Precision i Lenovo Thinkstation.

pixel