Darmowa dostawa od 50,00 zł

Poleasingowe stacje robocze Lenovo ThinkStation

( ilość produktów: 1 )

Stacja robocza Lenovo ThinkStation to najpotężniejszy model tego typu produkcji Lenovo, który przeznaczony jest do zadań specjalnych. Korzystają z niego serwerownie i centra informatyczne w wielu firmach. Wysokiej klasy komponenty przekładają się na wielozadaniowość komputera, który może być używany do rozrywki i multimediów. Modele Lenovo ThinkStation nigdy jednak nie zawiodą, gdy przyjdzie potrzeba wykonywania operacji zużywających duże moce obliczeniowe.


Wszystkie poleasingowe stacje robocze Lenovo ThinkStation zostały przez nas dokładnie sprawdzone, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości urządzenia. To sprzęt, który ze względu na swoje wysokie parametry techniczne zadowoli zarówno osoby, które poszukują niezawodnych rozwiązań, jak i firmy szukające dobrego, ale taniego urządzenia do pracy specjalistycznej.

 

Stacje robocze Lenovo ThinkStation - do grafiki, do pracy, do wszystkiego!

 

Poleasingowe stacje robocze Lenovo ThinkStation powstały z myślą o spełnieniu potrzeb wymagających użytkowników indywidualnych i instytucjonalnych. Komputery te charakteryzują się niezrównaną mocą obliczeniową, zapewniającą nie tylko płynną pracę, ale także najwyższy poziom wygody. Poszczególne modele różnią się parametrami. Bardzo często jednak wyposażone są w wydajne procesory Intel Xeon, specjalistyczne karty graficzne do grafiki wektorowej, np. Nvidia Quadro, dużą ilość pamięci masowej i wiele dodatkowów, w tym szereg złączy I/O, złącza thunderbolt i czytniki kart.
Wydajność stacji umożliwi każdemu korzystanie z wymagających aplikacji w bezproblemowy sposób. Decydując się na zakup używanej stacji roboczej, zyskać można wiele oszczędności i zapewnić sobie wydajny komputer w świetnym stanie przeznaczony do różnorodnych zadań specjalnych. W ofercie posiadamy również stacje robocze innych firm: Dell Precision oraz HP Workstation.

pixel