Darmowa dostawa od 50,00 zł

Laptopy poleasingowe klasy B

( ilość produktów: 9 )

Jesteś zainteresowany używanym sprzętem mobilnym, jednak szukasz urządzeń, które są kompromisem między wysoką jakością, a atrakcyjną ceną? U nas nie musisz iść na kompromis! W RNEW oferujemy między innymi laptopy poleasingowe klasy B z górnej półki, które są w 100% sprawne i wydajne oraz sprawdzą się w przypadku różnych zadań. W zależności od interesującego Cię modelu możesz korzystać z niego wyłącznie do surfowania po Internecie, do grania w gry czy obróbki wideo. W dwóch ostatnich przypadkach niezbędny jest zakup laptopa poleasingowego klasy B o większej mocy obliczeniowej i lepszych parametrach, które w RNEW nadal kosztują nawet do 70% mniej. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Laptopy poleasingowe klasy B mogą posiadać drobne wgniecenia, pęknięcia obudowy i zarysowania. Te ostatnie mogą występować zarówno na obudowie, jak i na ekranie. Czasami zmiany eksploatacyjne objawiają się wytartymi klawiszami klawiatury lub innymi, drobnymi niedoskonałościami. Klasa jakościowa B nie oznacza jednak, że sprzęt byłby uszkodzony. Wręcz przeciwnie - wybierając taki komputer, otrzymujesz pewny i stabilnie działający sprzęt, który może Ci służyć potencjalnie przez wiele długich lat!

 

Laptopy używane klasy B - tanie i wydajne

 

Ogromną zaletą wyboru laptopa używanego klasy B jest uzyskanie dostępu do bardziej wydajnego komputera w niższe cenie. W Rnew nietrudno trafić na ofertę sprzętu poleasingowego, który będzie jedynie charakteryzował się drobnymi mankamentami estetycznymi. To doskonały sposób dla osób, które mają ograniczony budżet na zakup laptopa, a na pierwszym miejscu stawiają na wydajność, a nie na idealną estetykę. Niejeden z laptopów poleasingowych klasy B w cenie ok. 1500 złotych posiada podzespoły, które pod względem wydajności są całkowicie porównywalne do nowych, ale trzykrotnie droższych urządzeń.


Sprawdź również naszą ofertę używanych laptopów klasy A!

pixel