Laptopy poleasingowe z procesorem AMD / AMD Ryzen

( ilość produktów: 4 )

Poleasingowy laptop AMD zaspokoić może oczekiwania zarówno użytkowników szukających sprzętu biurowego, jak i bardzo wymagających graczy. Oferta procesorów AMD - głównego konkurenta Intel na światowym rynku procesorów - jest niezwykle zróżnicowana. Laptop AMD może być wyposażony w procesor przeznaczony do bieżącej obsługi multimediów i wykonywania prostych zadań, jak i najbardziej wyspecjalizowaną machinę, która jest w stania przetwarzać niezliczoną ilość procesów równolegle.


Poleasingowy laptop AMD jest całkowicie kompatybilny z innymi podzespołami technicznymi. Różnice między procesorami AMD a Intel są trudne do wskazania, ponieważ procesory obydwu marek należą do najwyższej klasy. Przy wyborze produktu warto więc sprawdzić dokładnie jego specyfikację (liczba rdzeni, wątków, pamięć cache, częstotliwość taktowania procesora) i porównać z innym modelem.

 

Używany laptop AMD - jaki wybrać?

 

Wybór laptopa poleasingowego AMD powinien zacząć się przede wszystkim od określenia jego przeznaczenia. Na tej podstawie można zapoznać się z wybranymi odmianami urządzeń mobilnych wyposażonych w wydajne jednostki AMD.


W jednostkach przeznaczonych do pracy biurowej i w laptopach biznesowych często spotyka się procesory AMD PRO (np. HP EliteBook). Tego typu laptop AMD będzie doskonale sprawdzał się w obsłudze wielu programów biurowych, zaawansowanego wykorzystywania internetu i przeróżnych aplikacji. Laptop AMD Ryzen będzie z kolei strzałem w dziesiątkę dla entuzjastów gier komputerowych ze względu na doskonałą kulturę pracy takiego sprzętu z procesami odpowiadającymi za grafikę. Laptop gamingowy AMD dostarczy wiele radości każdemu, kto stawia na najwyższą płynność podczas rozgrywki i chce uruchomić najnowsze produkcje.


Używany laptop AMD Ryzen - lub notebook z innym procesorem AMD - zawsze będzie sprzętem w 100% sprawnym. W Rnew dokładnie weryfikujemy stan naszych komputerów, dzięki czemu oferujemy wyłącznie urządzenia w renomowanym stanie. Procesory AMD są nieco tańsze od alternatyw firmy Intel, dlatego poleasingowy laptop AMD może być idealny, gdy wybór ma być z jednej strony ekonomiczny, z drugiej zaś stawiać na najwyższą jakość!

pixel