Laptopy biznesowe poleasingowe

( ilość produktów: 417 )

Laptopy dla biznesu to urządzenia, które muszą być przede wszystkim wydajne oraz mobilne. Każda stracona chwila na problemach z komputerem, to stracone pieniądze. Właśnie dlatego urządzenia firmowe powinny być wyposażone między innymi w dużą pamięć RAM, dysk SSD, który przyspieszy wczytywanie się programów, oraz wydajny procesor, zapewniający odpowiednią moc obliczeniową. Dodatkową cechą, którą posiadają laptopy biznesowe, jest długi czas działania na baterii. 

Laptop biznesowy, czyli jaki?

 

Długi czas pracy bez podłączonego źródła zasilania, wydajność i płynność działania oraz odpowiednia ilość pamięci to tylko kilka z wielu parametrów technicznych, którymi powinny wyróżniać się laptopy do firmy. Równie ważna jest między niskimi mała waga, która ułatwia ich przenoszenie. Podróże służbowe, w trakcie których musisz pozostać w kontakcie z pracownikami, wymagają zainwestowania w urządzenia, których transport nie sprawia najmniejszego problemu. Mobilność urządzenia powinna iść także w parze z kompaktowym rozmiarem oraz wyposażeniem we wszystkie niezbędne złącza. Właśnie takie laptopy biznesowe czekają na Ciebie w naszej ofercie! W asortymencie znajdziesz w pełni sprawne i odświeżone sprzęty poleasingowe z górnej półki w naprawdę atrakcyjnych cenach.

 

Dlaczego warto zdecydować się na poleasingowe laptopy biznesowe?

 

Dostępne w naszym asortymencie używane laptopy biznesowe to w pełni sprawne urządzenia, które po zakończeniu leasingu zostały odsprzedane przez korporacje i inne przedsiębiorstwa. Najczęściej sprzęty służą pracownikom przez około 2-3 lata, a następnie trafiają do firm specjalizujących się w refurbishingu. W Rnew zawsze sprawdzamy stan techniczny otrzymanych laptopów biznesowych, upewniając się, że zarówno ich wewnętrzne, jak i zewnętrzne części są w pełni sprawne oraz są w najlepszym stanie. Przed rozpoczęciem ich sprzedaży przeprowadzamy także odpowiednie testy, dzięki którym mamy pewność, że zakupione urządzenie posłuży Ci niezmiennie przez kolejne lata.

 

Używane laptopy biznesowe dostępne w Rnew.pl

 

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim poleasingowe laptopy do biznesu klasy A, A- lub B. Dostępne sprzęty są tańsze nawet do 70% w porównaniu do nowych urządzeń, co wiąże się z dużą oszczędnością pieniędzy. Co więcej, w Rnew otrzymujesz aż 30-dniowe prawo zwrotu, a każdy zakupiony laptop do firmy jest objęty roczną gwarancją. Po otrzymaniu zamówienia w przesyłce znajdziesz sprzęt gotowy do użytku z zainstalowanym systemem operacyjnym. W asortymencie posiadamy urządzenia takich renomowanych marek jak Lenovo, Dell, HP czy Getac, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

pixel