Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dell Latitude E7440 Carbon

( ilość produktów: 1 )

Laptop o niskiej wadze i smukłej budowie

 

Niezwykle cienki laptop, który wyróżnia się lekkością. Zazwyczaj takie urządzenia mają także małe matryce, które nie nadają się do pracy, ale ten jest wyjątkowy. Ma ekran o przekątnej 14 cali, co sprawia, że będzie doskonały do pracy. Jest lekki, a więc można go przenosić i przewozić w różne miejsca. Dlatego doskonale sprawdzi się w wielu zawodach związanych z częstymi podróżami. Może być na przykład używany przez serwisantów, którzy naprawiają przedmioty znajdujące się w domach klientów. Ten laptop sprawi, że z łatwością wprowadzą dane do systemu, wyszukają brakujących części i uzupełnią swój kalendarz o kolejną wizytę.

 

Dell E7440 Carbon może być także wykorzystywany jako laptop do domowej firmy. Oznacza to, że będzie świetnie sprawdzał się do przeglądania poczty elektronicznej, kontaktu z klientami i współpracownikami. Możesz wykorzystać go do wielu różnorodnych projektów. Zapewni Ci wydajne działanie systemu. 

 

Dell Latitude E7440 Carbon – sprawne urządzenie do pracy

 

W naszym sklepie online możesz znaleźć wyłącznie sprawne urządzenia. Zanim przekażemy laptop dalej, dokonujemy jego gruntownej analizy. Sprawdzamy wydajność na najwyższych obrotach, dokładnie oglądamy obudowę i matrycę. Na tej podstawie określamy klasę laptopa poleasingowego. Wiele sprzętów z naszej oferty różni się ceną mimo tego samego modelu. Przyczyną właśnie jest klasa urządzeń, im wyższa, tym droższy jest sprzęt. Jednak wciąż jest to niezwykle atrakcyjna cena, w porównaniu do nowych sprzętów o podobnych parametrach. Dell Latitude E7440 Carbon jest tego najlepszym przykładem. To całkowicie sprawny laptop, który możesz wykorzystać do wielu rozmaitych działań, w tym służbowych oraz naukowych. Jego ogromną zaletą jest rozmiar, który pozwala na wygodne używanie w każdej sytuacji. 

 

Dell E7440 Carbon – wygodny i wydajny

 

Do tego urządzenia podłączysz wiele innych urządzeń i sprawisz, że Twój Dell E7440 Carbon będzie miał jeszcze szersze zastosowanie. Dołączamy do niego baterię i oprogramowanie, a także otrzymasz od nas zasilacz i gwarancję. Dzięki temu masz pewność, że urządzenie będzie sprawnie służyło Ci przez długi czas. 

 

Latitude E7440 Carbon – do oglądania filmów i przeglądania sieci

 

Latitude E7440 Carbon jest nowoczesnym laptopem, który nie zawiedzie Cię podczas pracy, nauki, ale też rozrywki. Dzięki niemu będziesz czytać ulubione blogi, rozmawiać ze znajomymi czy dodawać przedmioty na aukcje internetowe. Może obsługiwać wiele procesów w tym samym momencie, co jest jego niewątpliwą zaletą. Jeżeli potrzebujesz solidnego urządzenia, które działa wydajnie, szybko i sprawnie, to koniecznie zdecyduj się właśnie na ten laptop. Możesz wykorzystać go także jako urządzenie domowe.

pixel