Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dell Latitude E7470 Carbon

( ilość produktów: 2 )

Wytrzymały sprzęt do biura albo pracy w terenie z niską wagą i świetną matrycą w niskiej cenie wydaje Ci się niemożliwy? Nie u nas! Oferujemy Tobie doskonały Dell Latitude E7470 Carbon do użytku biznesowego, który znajdzie swoje zastosowanie w każdym biurze, ale także gospodarstwie domowym. Przeczytaj o nim nieco więcej!

Dell Latitude E7470 Carbon – niezwykle solidny sprzęt

Dell Latitude E7470 Carbon ma niezawodną konstrukcję, która potrafi wiele wytrzymać! Obudowa nie wygina się pod wpływem nacisku, nawet z dużą mocą. Jest sztywna i twarda, stanowi doskonałą amortyzację podczas wibracji czy podskakiwania w podróży. To laptop, który docenisz podczas pracy, bowiem jest wysoce wytrzymały, a przy tym działa szybko i efektywnie. Został stworzony z myślą o celach biznesowych, ale sprawi ogromne wrażenie również na użytkownikach domowych czy osobach potrzebujących laptopa do nauki. Zamówisz go do swojej firmy, do domu, ale też kupisz dla dziecka, które wybiera się na studia i będzie potrzebowało niezawodnego sprzętu do nauki oraz rozrywki. Dell Latitude E7470 Carbon obsługuje wiele procesów w tym samym czasie i nie wiesza się, a przy tym ma głębokie kolory i jest skonstruowany tak, aby w maksymalnym stopniu poprawiać ergonomię pracy.

 

Dell E7470 Carbon – mały, ale wydajny i szybki!

To laptop, który zadziwia, jest bowiem niepozorny. Smukły Dell E7470 Carbon o wadze zaledwie 1,6 kilograma zaskoczy każdego, kto weźmie go w dłonie. Od razu można odczuć solidność obudowy, a po włączeniu odkrywa się jak szybki i wydajny jest. Niezawodny procesor i7 szóstej generacji czuwa nad szybkim działaniem laptopa i sprawia, że jest on niezwykle wydajny. Możesz jednocześnie słuchać na nim muzyki, edytować fotografie, przeglądać internet i obsługiwać programy księgowe czy inne, które służą do pracy. Zabierzesz go ze sobą w każdą podróż i będziesz pracować na nim wygodnie przez wiele godzin. Dodajemy do niego zasilacz oraz baterię. Jego klawiatura nie ma wysokiego skoku, jest cicha i wygodna. Laptop podczas pracy nie nagrzewa się mocno, jego wiatraczki szybko ochładzają wnętrze, nawet przy dużym obciążeniu podczas działania. To sprzęt, który sprawdzi się do pracy w biurze i domu. Zapewnia stabilne działanie i zadawala szybkością. 

 

Latitude E7470 Carbon - zobacz więcej

Latitude E7470 Carbon ma ekran o wielkości 14 cali i matową matrycę. To jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania i sprawia, że sprzęt świetnie wyświetla elementy na ekranie, nawet podczas pracy w nasłonecznieniu. Ekran pozwala na oglądanie filmów w jakości Full HD,  a jednocześnie ma świetny kontrast i zapewnia głębię kolorów, co jest świetną cechą nie tylko podczas oglądania filmów i innych form rozrywki, ale również w pracy, na przykład podczas tworzenia barwnych prezentacji. Zamów go jeszcze dziś i ciesz się jego doskonałymi parametrami!

pixel