Fujitsu LifeBook E734

( ilość produktów: 3 )

To niewielkich rozmiarów laptop, który pomieści wszystkie Twoje dane, a jednocześnie pozwoli Ci na swobodne korzystanie z niego w różnorodnych okolicznościach. Fujitsu LifeBook E734 ma ergonomiczną budowę, dlatego świetnie sprawdzi się nie tylko do codziennej rozrywki, ale także wymagającej pracy. Jego klawiatura jest dopasowana do intensywnej eksploatacji – klawisze mają odpowiednią wielkość i nie są śliskie. To sprawia, że tworzenie nawet wielostronicowych dokumentów będzie dla Ciebie wygodne. 

Fujitsu LifeBook E734 – laptop wielozadaniowy

 

Fujitsu LifeBook E734 okaże się doskonały do pracy i nauki. Dlatego może służyć Ci zarówno do zadań służbowych, jak i celów edukacyjnych. Przekątna ekranu wynosi 13,3 cala, a więc to urządzenie będzie świetne do pracy w pociągu, kawiarni, biurze i domu. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie – ma małą wagę, a więc przewożenie go nie będzie sprawiało Ci większych problemów. 

 

LifeBook E734 – wydajny sprzęt

 

Laptop może obsługiwać wiele procesów jednocześnie. Ten poleasingowy sprzęt ma specyfikacje równe nowym modelom, a przy tym jest o wiele tańszy. Jego obudowa jest wytrzymała ze względu na to, że do jej stworzenia został wykorzystany magnez. Jednocześnie laptop jest lekki – dzięki temu, że użyto do niego materiałów lekkich, które są niezwykle trwałe. Ma elegancki wygląd, głęboka czerń klawiatury doskonale współgra z obudową w kolorze srebra. Dodatkowego nowoczesnego akcentu stylistycznego dodają czerwone elementy, które znajdziesz na klapie, ale także pod klawiaturą. Taka kompozycja sprawia, że wyjątkowy design przyciąga wzrok każdego.  Ponadto obudowa wyróżnia się wysoką odpornością na zarysowania, nie zobaczysz na niej także odbitych śladów palców, co jeszcze bardziej podkreśla dokładność konstrukcji oraz estetykę laptopa. Urządzenie jest wydajne – szybko się uruchamia, programy instalują się i otwierają w ekspresowym tempie. Może obsługiwać kilka programów w tym samym czasie i nie nagrzewa się ani nie wiesza. Dbają o to wydajne i nowoczesne podzespoły oraz układ chłodniczy, który sprawia, że LifeBook E734 nie staje się gorący. Pamięć laptopa jest wystarczająca, aby zapewnić Ci miejsce na wszystkie Twoje pliki i programy. 

 

Fujitsu E734 wszystko, czego potrzebujesz

 

Laptop posiada dużą liczbę złączy, dzięki którym podłączysz do niego potrzebne urządzenia. Pisanie na klawiaturze jest wygodne i możliwe jest osiągnięcie szybkiego tempa – rozłożenie klawiszy wspiera szybkie pisanie. Klawiatura dopasowuje się do dłoni i nie wymaga mocnego ucisku. Ekran pozwala na widzenie z wielu kątów, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość obrazu. Fujitsu E734 to sprzęt, który sprawdzi się w każdym domu i biurze. To doskonałe urządzenie do pracy, nauki i rozrywki. W naszym sklepie online znajdziesz wyłącznie sprawne urządzenia, które przygotowujemy specjalnie dla Ciebie – możesz mieć pewność, że laptop poleasingowy jest doskonałym narzędziem pracy.

pixel