HP EliteBook 820

( ilość produktów: 1 )

Doskonały zestaw biznesowy

 

Szukasz komputera, który okaże się doskonały w codziennej pracy, a jednocześnie będzie spełniał podstawowe zadania dotyczące rozrywki? Przygotowaliśmy dla Ciebie idealny zestaw, niezastąpiony nie tylko w pracy, ale także podróży. HP EliteBook 820 to niezwykle elegancki laptop, został stworzony z myślą o celach biznesowych. Właśnie dlatego jest taki smukły, stylowy, a zarazem kryje w sobie bardzo dużą moc i wysokiej jakości podzespoły. To laptop o niskiej wadze, przekątna jego ekranu wynosi jedynie 12,5 cala, dzięki czemu zmieścisz go do plecaka, a nawet torebki. Zabierzesz go wszędzie i nigdzie Cię nie zawiedzie – bez względu na to, czy zamierzasz popracować w parku czy przedstawić prezentację klientowi. Jego bateria wytrzyma na jednym naładowaniu przynajmniej 60 minut, nawet do 240! Nie wahaj się i wybierz ten doskonały zestaw, na który składa się nowa, profesjonalna mysz optyczna oraz sprawny i elegancki HP EliteBook 820. Klasa i biznesowy styl – to cechy, które doskonale oddają wygląd tego laptopa.

 

EliteBook HP 820 – niezawodne podzespoły

 

Ten EliteBook HP 820 został wyposażony w szybki dysk SSD, pamięć o pojemności 8 GB, a także bardzo wydajny procesor siódmej generacji. Intel Core i7 nie tylko doskonale sobie radzi w pracy wielowątkowej, ale również gwarantuje stabilne działanie systemu, ładowanie się programów i dba o to, aby aplikacje nie ulegały zawieszaniu. Ten nowoczesny procesor spowoduje, że żadne działanie służbowe z wykorzystaniem narzędzi komputerowych nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. To komputer doskonały dla księgowych, handlowców, menagerów, dyrektorów i osób pracujących w kadrach. To wydajny i użyteczny sprzęt, który jest na tyle lekki, że zechcesz mieć go ze sobą cały czas. Dołączona do niego myszka sprawi, że praca będzie jeszcze bardziej wygodna. Sprawdź tego laptopa w wielu okolicznościach!

 

Laptop HP 820 – urządzenie najwyższej klasy!

 

Pamięć laptopa może zostać rozbudowana aż do 32 GB. Posiada nie tylko USB 3.0, ale również USB-C, co daje Ci o wiele większe możliwości! Laptop HP 820 ma w sobie wszystko to, czego pożąda się od laptopa biznesowego. Jest niewielki i lekki, ale jednocześnie szybki oraz pojemny. Wygląda reprezentacyjnie i bardzo elegancko. Co najważniejsze, Laptop HP 820 to poleasingowe urządzenie klasy A. Oznacza to, że jest całkowicie sprawny, wygląda doskonale i posiada tylko drobne, naturalne ślady użytkowania. Z łatwością można pomylić go z nowym urządzeniem. Laptop posiada gwarancję na 12 miesięcy, a w zestawie otrzymujesz baterię i zasilacz, a także zainstalowane oprogramowanie Windows PRO. Ten komputer w kolorze srebrnym z łatwością zmieścisz wszędzie, gdzie zechcesz pracować – na biurku, stole, stoliku w pociągu, kolanach, a także wielu innych miejscach. Z tym sprzętem nic Cię nie ogranicza!

pixel