HP EliteBook 8470p

( ilość produktów: 1 )

Tani laptop o wysokich parametrach

 

Jeżeli poszukujesz sprzętu, który pozwoli Ci na wykonywanie codziennych działań służbowych, ale też prywatnych, ale nie chcesz wydawać wielu pieniędzy na nowy sprzęt, to ten laptop jest dla Ciebie! HP EliteBook 8470p ma zintegrowaną grafikę, która zapewni zadowalający poziom obrazu i pozwoli na oglądanie filmów, zdjęć, tworzenie prezentacji czy inne działania. Jest to laptop przeznaczony przede wszystkim do celów biznesowych. Dlatego też świetnie sprawdzi się w roli urządzenia biznesowego.

 

Jego elegancki wygląd oraz solidność sprawi, że zabierzesz go ze sobą w wiele miejsc. Spotkania służbowe, delegacje, szkolenia – wszędzie tam możesz mieć go ze sobą. Ładny design sprawi, że będzie reprezentacyjny w każdych warunkach. Dzięki niemu będziesz cieszyć się wysoką jakością w niskiej cenie. 

 

HP 8470p - doskonałe warunki do pracy

 

HP 8470p został stworzony w taki sposób, że spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników biznesowych. Przekątna ekranu wynosi 14 cali, co jest idealną wielkością do codziennej, wielogodzinnej pracy bez zmęczenia oczu. Sprzyja temu także rodzaj matrycy, która posiada matowe wykończenie. Nie dostrzeżesz podczas pracy i rozrywki odbijającego się światła, a Twój wzrok nie będzie się rozpraszał. Laptop zapewnia doskonałą widoczność pod wieloma kątami, co jest jego dodatkową zaletą. 

 

Laptop HP 8470p - urządzenie uniwersalne

 

Szybki, a także wydajny procesor oraz wysokiej jakości dysk pozwolą Ci na wydajną, ale też efektywną pracę. Jednak to, co jest warte uwagi w tym urządzeniu, to jego uniwersalność. Doskonale sprawdzi się nie tylko jako urządzenie do pracy, ale też do domu. Dzięki niemu wykonasz wiele operacji, które przeprowadza się przy użyciu domowego sprzętu. Wykonasz potrzebne przelewy, sprawdzisz przepisy na pyszne dania, sprawdzisz swoje social media, porozmawiasz ze znajomymi i obejrzysz ulubiony serial lub film. To wszystko i o wiele więcej możliwe jest właśnie na tym sprzęcie.

 

Laptop HP 8470p pozwala także na wielowątkowe działanie i nie zwalnia przy korzystaniu z kilku aplikacji na raz. Otwarta przeglądarka, odtwarzacz muzyki, komunikator i galeria zdjęć – to nie będzie dla niego obciążeniem. Jego gustowny wygląd dodatkowo zwiększy przyjemność z jego użytkowania. Jeśli chcesz mieć sprzęt, na którym możesz pracować, ale wykorzystasz go  także w domu, to nie wahaj się. To jeden z najbardziej rozchwytywanych modeli z naszego sklepu internetowego. 

 

EliteBook 8470p

 

Wygoda użytkowania, elegancja, a także wielozadaniowość i stabilność systemu – to wszystko gwarantuje Ci ten wyjątkowy laptop EliteBook 8470p. Zainstalowaliśmy na nim oprogramowanie, dołączamy ładowarkę i baterię. Możesz działać na nim od razu po otwarciu przesyłki. Wybierz ten model w niesamowicie niskiej cenie i ciesz się wygodą użytkowania tego sprzętu.

pixel