HP EliteBook Folio 9470m

( ilość produktów: 1 )

Potrzebujesz doskonałego sprzętu do nauki? HP EliteBook Folio 9470m sprawdzi się u Ciebie doskonale, możesz go wykorzystywać do różnorodnych celów, ale najlepiej sprawdzi się właśnie do nauki. Jeżeli jesteś studentem i potrzebujesz urządzenia, który pomoże Ci w stawianiu kolejnych kroków na swojej ścieżce edukacyjnej, to koniecznie przyjrzyj się temu laptopowi. Ma ogrom zalet, a jedną z nich jest jego niska waga. Wynosi mniej niż dwa kilogramy, a więc możesz go z łatwością przewozić ze sobą na uczelnię, do biblioteki. 

HP EliteBook Folio 9470m – komputer do nauki

 

Pouczysz się na nim podczas jazdy pociągiem, na przykład kiedy będziesz jechać na weekend do domu rodzinnego. Wykorzystasz go do słuchania muzyki, grania w mniej zaawansowane technologicznie gry, ale będzie Ci służył przede wszystkim do nauki. Wykorzystasz go do znajdowania informacji do prac semestralnych oraz rocznych, a także szukania informacji do zbliżającego się kolokwium. HP EliteBook Folio 9470m ma stylowy oraz elegancki wygląd oraz doskonałe podzespoły. 

 

HP 9470m – wytrzymały sprzęt

 

Jeżeli chcesz laptopa, który jest odporny na uderzenia i wstrząsy, to właśnie ten sprzęt sprawdzi się doskonale. HP 9470m ma wzmocnioną i sztywną konstrukcję. Nie wygina się pod wpływem nacisku, a także wyróżnia ją odporność na różnorodne warunki – wnętrze laptopa nie ulegnie uszkodzeniu podczas podróży. Klawiatura tego komputera jest dostosowana do wydajnej pracy przez wiele godzin. Możesz więc używać go również do celów służbowych. Dużą zaletą tego sprzętu jest to, iż łatwo się go czyści, a jednocześnie obudowa nie przyciąga kurzu. 

 

Folio 9470m wysoka jakość obrazu i dźwięku

 

Obraz, jaki zobaczysz na ekranie Folio 9470m będzie odpowiedni do oglądania filmów, zdjęć, ale także tworzenia prezentacji biznesowych. Możesz na nim odtwarzać muzykę, której usłyszysz wszystkie tony i dźwięki. Dzięki temu ten laptop nada się też do rozrywki. Dlatego też możesz z powodzeniem wykorzystywać go jako komputer do domu. Każdy domownik będzie mógł za jego pomocą wykonać nie tylko szkolne czy służbowe obowiązki, ale też odprężyć się podczas słuchania ulubionych rytmów czy oglądania filmów, seriali oraz przeglądania internetu. Wybierz ten sprzęt dla siebie, ale także dla całej twojej rodziny.

 

Ultrabook HP EliteBook Folio 9470m z systemem operacyjnym

 

Zależy nam na tym, aby nasi klienci nie musieli już w żaden sposób inwestować w zakupiony przez nas sprzęt. Dlatego też Ultrabook HP EliteBook Folio 9470m ma zainstalowany system Windows, który wymaga wyłącznie początkowej konfiguracji. Ten solidny poleasingowy sprzęt otrzymasz wraz z zasilaczem i baterią. Laptop jest całkowicie sprawny, dokładnie zweryfikowaliśmy jego działanie w różnych warunkach. Zamów go w szybki sposób w naszym sklepie online. Służymy radą i pomocą w przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.

pixel