Darmowa dostawa od 50,00 zł

HP EliteBook Revolve 810

( ilość produktów: 1 )

Biznesowa jakość  niskim kosztem

 

HP Revolve 810 to urządzenie, które zostało doskonale dostosowane do celów biznesowych. Poleasingowy laptop w niskiej cenie zapewni Ci wysoką jakość parametrów i jednocześnie pozwoli na wydajną oraz wygodną pracę z każdego miejsca. Możesz wykorzystywać go do codziennych obowiązków służbowych bez obaw o jego płynne działanie. Doskonały do tworzenia dokumentów, prezentacji, notowania i korzystania z oprogramowania firmowego. Wybierz ten sprzęt, jeśli zależy Ci na atrakcyjnej cenie i bardzo dobrych parametrach. 

 

HP 810 – wytrzymała i solidna obudowa

 

Ten laptop możesz używać bez zmartwień o jego wytrzymałość nawet w trudnych warunkach. Przewieziesz go w walizce podróżnej jadąc na delegację, zabierzesz ze sobą do biura w plecaku czy torbie na laptopa. HP 810 to urządzenie do pracy, nauki oraz użytku domowego. Doskonale sprawdzi się we wszystkich tych trzech rolach. Możesz mieć pewność, że zapewni Ci wydajność pracy. Posiada bowiem wysokiej jakości podzespoły. Ponadto masz gwarancję jego poprawnego działania. Nie tylko dokładnie sprawdzamy i testujemy każdy nasz sprzęt, ale jednocześnie dajemy okres gwarancyjny, podczas którego przekonasz się o niezawodności tego sprzętu.

 

Laptop HP 810 do mieszkania i biura

 

To urządzenie, które ma szerokie zastosowanie. Dlatego z powodzeniem możesz korzystać z niego podczas codziennej pracy, ale również przy domowym użytkowaniu. Obsługa płatności internetowych, słuchanie muzyki oraz oglądanie filmów i czytanie informacji znalezionych w internecie – do tego głównie służy laptop domowy i ten sprzęt będzie idealny do tych celów. Jednak nie musisz się ograniczać co do jego użytkowania, ponieważ jest skonstruowany tak, aby zapewniać Ci również efektywną pracę. Zarówno jego matryca, jak i klawiatura sprzyjają ergonomicznej pracy. Dzięki wykorzystaniu go do zadań służbowych masz pewność, iż nie będzie mocno męczył Cię przy wykonywaniu codziennych czynności związanych z tworzeniem dokumentów i edytowaniem ich, obsługą oprogramowania biznesowego oraz korzystaniem z przeglądarki internetowej. 

 

Revolve 810 – piękny i solidny

 

To urządzenie, które zostało wykonane z dokładnością i starannością. Dlatego też tak wspaniale się prezentuje. Możesz na nim pracować, pokazywać go klientom podczas wyświetlania prezentacji czy zabierać do kawiarni. Doskonale się prezentuje i tanowi elegancki laptop biznesowy. Może obsługiwać wiele procesów w tym samym czasie, a przy tym jest cały czas wydajny i płynnie działa. 

 

Revolve 810 został przez nas wyposażony w baterię, która działa przez przynajmniej godzinę. Otrzymasz od nas także zasilacz, a urządzenie posiada już oprogramowanie z licencją.

pixel