Darmowa dostawa od 50,00 zł

HP ProBook 430

( ilość produktów: 2 )

Laptopy z serii HP ProBook to urządzenia doskonałe do pracy. Mają biznesowy wygląd, a ich podzespoły są idealne do wymagań biurowych. Jeśli szukasz wyposażenia dla swojej firmy i zależy Ci na przenośnych komputerach optymalnych do pracy, to zobacz to urządzenie, które wyróżnia nie tylko niska, poleasingowa cena, ale także doskonałe specyfikacje. Chcesz mieć na wyposażeniu swojego przedsiębiorstwa doskonale dopasowane urządzenia do konkretnych stanowisk? Odezwij się do nas, a pomożemy Ci w wyborze!

HP ProBook 430 dla Twojej firmy i domu

 

HP ProBook 430 to jeden z laptopów, który sprawdzi się zarówno w małym, jak i dużym biznesie. Jest stworzony z myślą o pracy biurowej. Z jego pomocą stworzysz dokumenty tekstowe, wyliczenia, rozliczenia, prezentacje, ale skorzystasz też z różnorodnych programów dla biznesu. HP ProBook 430 zapewni Ci komfortową pracę. Posiada wbudowaną kamerkę, która może posłużyć do zdalnych spotkań online ze współpracownikami. Wykorzystasz ją także do rozmów z bliskimi, którzy są daleko. To laptop o wspaniałym designie, którego nie będziesz wstydzić się zabrać do klienta na prezentację czy omówienie działań. Laptop szybko się uruchamia i jest niezwykle lekki – waży 1,66 kilograma. Możesz zabrać go ze sobą w każde miejsce. Posiada pojemny dysk, procesor, który obsłuży wiele aplikacji w tym samym czasie. Komputer uruchamia się szybko, posiada wiele złącz. Jego ekran ma przekątną 13,3 cala. Całe urządzenie jest smukłe, małe, a więc świetnie sprawdzi się w podróżach służbowych i nie tylko. Smukły laptop o biznesowym designie, który nie zawiedzie Cię w sytuacjach biznesowych, a zarazem posłuży do rozrywki i relaksu -  to właśnie HP ProBook 430!

 

ProBook 430 do nauki

 

ProBook 430 sprawdzi się doskonale zarówno dla studentów, jak i uczniów szkół średnich czy podstawowych. Wbudowana kamera pozwala na uczestnictwo w lekcjach online, a płynność działania powoduje, że sprzęt nie wiesza się. Twoje dziecko będzie mogło z jego pomocą odrobić lekcje, odprężyć się przy filmie czy muzyce, ale także stworzyć prezentację czy napisać pracę pisemną. Doskonały do zabierania na uczelniane wykłady – jego lekkość sprawia, że nie stanowi obciążenia w drodze na zajęcia uniwersyteckie. To urządzenie świetne do nauki i przeszukiwania sieci w celach naukowych. ProBook 430 jest wydajnym, a zarazem wytrzymałym sprzętem, który polecamy każdemu studentowi. Ten tani poleasingowy laptop to mnóstwo korzyści. Nie kupuj swojemu dziecku nowego komputera – zdecyduj się na to rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym etapie edukacyjnym.

 

Poleasingowy HP ProBook 430

 

Poleasingowy HP ProBook 430 to jedno z naszych najpopularniejszych urządzeń. Wybierają je osoby, którym zależy na efektywnej pracy lub nauce i nie oczekują specyfikacji pozwalających na obsługę zaawansowanych programów, na przykład graficznych lub grania w nowoczesne gry. To typowy laptop użytkowy do biznesu, nauki oraz korzystania z internetu. Zamów go w naszym sklepie jeszcze dziś! Otrzymasz ładowarkę i baterię, komputer ma także zainstalowany system operacyjny!

pixel