Darmowa dostawa od 50,00 zł

HP ProBook 645

( ilość produktów: 4 )

HP ProBook 645 został stworzony do bardzo wygodnej pracy. Ma mnóstwo zalet, które czynią go idealnym laptopem do biura. Jest cichy, nawet podczas korzystania z kilku programów w tym samym czasie. Ponadto ma matowy ekran, który pozwala na cieszenie się doskonałym obrazem bez zmęczenia oczu i irytacji przez odbijające się promienie słoneczne. Wybierz ten sprzęt do swojej firmy!

HP ProBook 645 do pracy w każdych warunkach

 

Duże naświetlenie nie będzie odwracało Twojej uwagi podczas pracy. HP ProBook 645 ma matową matrycę, która zapewnia komfort korzystania z komputera w różnych okolicznościach. Jego dużą zaletą są szerokie kąty widzenia – możesz więc nie tylko na nim pracować, ale na przykład oglądać film z najbliższymi osobami, a każda z nich będzie widziała obraz dobrej jakości. Ten biznesowy laptop to wygodna i komfortowa praca, rozrywka i nauka. Dołączamy do niego ładowarkę i baterię, której czas pracy wynosi od 60 do 240 minut. Matryca ma 14 cali, jest to wygodna wielkość podczas pracy.

 

ProBook 645 do biura oraz mieszkania

 

ProBook 645 to typowy laptop do biznesu, a więc sprawdzi się w wielu rodzajach przedsiębiorstw. Zarówno do sekretariatu, działu księgowości, jak i administracji. Będzie idealny do podstawowych działań biurowych. Sprawnie wykonasz na nim prezentacje służbowe, będziesz prowadzić korespondencję biznesową, opracowywać strategię, analizować dane i tworzyć dokumentację. Jeśli chcesz wyposażyć się w laptop o optymalnej specyfikacji w niskiej cenie, to zainwestuj w ten sprzęt! Możesz kupić go także do swojego mieszkania. Każdego dnia wykorzystujemy komputery do zakupów, płatności online, ale też przeglądania internetu. Ten model okaże się doskonały do tych celów.

 

HP 645 – pierwszy laptop dla Twojego dziecka

 

Jeśli chcesz kupić swojej pociesze sprzęt, który okaże się wsparciem w nauce i pomoże poznawać świat, to HP 645 będzie do tego idealny. Procesor i dysk pozwalają na swobodne surfowanie po sieci, oglądanie filmów, naukę, odrabianie prac domowych i słuchanie muzyki. Nie musisz się martwić, że Twoje dziecko zatraci się w grach – ten laptop poradzi sobie z kultowymi, ale starszymi grami, a więc nie będzie on sprzętem do marnowanie czasu na takie aktywności. 

 

Poleasingowy HP ProBook 645 – tani laptop dla studenta

 

Współcześnie studiowanie bez komputera jest praktycznie niemożliwe. Szybkie docieranie do informacji, kontaktowanie się z innymi studentami, ale też wykładowcami – to wszystko odbywa się obecnie online. Nie musisz jednak wydawać ogromnych pieniędzy na nowy sprzęt do tych celów. Poleasingowy HP ProBook 645 sprawdzi się idealnie dla każdego studenta żądnego wiedzy! Laptop ma już zainstalowany system operacyjny Windows, a więc nie musisz przejmować się zakupem oprogramowania. Wybierz ten sprzęt i ułatw sobie zdobywanie wiedzy! Zachęcamy do zakupów.

pixel