Lenovo ThinkCentre M92p

( ilość produktów: 4 )

Lenovo ThinkCentre M92p to niezawodny i niedrogi komputer stacjonarny, który doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. M92p dostępny jest w trzech rozmiarach obudowy: SFF, Tiny Form Factor oraz w wersji Tower.

 

Lenovo ThinkCentre wyposażono w procesu Intel Core z serii Ivy Bridge w wersji dwu lub czterordzeniowej. Komputer obsługuje do 32 GB pamięci ram DDR3 oraz napęd DVD. M92p został wyprodukowany w trzech wersjach obudowy, poszczególne warianty różnią się liczbą portów, zasilaczem oraz wyposażeniem. Uwaga liczba i rodzaj portów może różnić się w zależności od konkretnej sztuki - zanim kupisz przeczytaj specyfikację konkretnego modelu na karcie produktu.

ThinkCentre M92P Tiny

Najmniejszy z wariantów, opcjonalnie z możliwością montażu za pomocą standardu VESA. Jego wymiary to 179 x 182 x 34,5 mm. Na przednim panelu znajdziemy dwa porty USB 3.0, wejście na mikrofon oraz słuchawki. Z tyłu producent umieścił 2 porty USB 3.0, jeden port USB 2.0, gniazdo RJ45 oraz DisplayPort i VGA do podłączenia monitora. W wersji Tiny zamontowano zasilacz o mocy 65 wat.

Lenovo M92P SFF

Obudowa typu small form factor (SFF), jest mniejszy i bardziej kompaktowa niż tradycyjny komputer stacjonarny. Dzięki temu doskonale nadaje się do użytku w małych pomieszczeniach. Jej wymiary to 338mm x 385mm x 100mm, w najwyższym wyposażeniu waży 7,5 kg. Na obudowie SFF znajdziemy szybkie porty USB 3.0 oraz 2.0, DisplayPort, RJ45 oraz złącza audo. Jednostka jest zasilana mocą 240W.

Lenovo ThinkCenter M92P Tower

Rozmiar typu TOWER to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą modernizować sprzęt. Duży rozmiar oznacza dużo miejsca na dodatkowe podzespoły, porty, dysk czy wydajniejszy układ chłodzenia. Jednostka posiada zasilacz o mocy 280W oraz wymiary (w mm): 175 x 442 x 414.

pixel