Lenovo ThinkPad T400

Lenovo ThinkPad T400

Niestety, w tej chwili nie posiadamy produktów z tej serii

Zobacz podobne serie do Lenovo ThinkPad T400

Podobne
Lenovo ThinkPad T470
Lenovo ThinkPad T470
Podobne
Lenovo ThinkPad T590
Lenovo ThinkPad T590
Polecamy
Lenovo ThinkPad T490
Lenovo ThinkPad T490
Polecamy
Lenovo ThinkPad T480
Lenovo ThinkPad T480

Lenovo ThinkPad T400 – optymalny sprzęt biurowy

W naszej ofercie znajdziesz wiele laptopów przeznaczonych do pracy. Lenovo ThinkPad T400 jest jednym z nich. Jego ogromną zaletą jest wytrzymała obudowa, która doskonale chroni podzespoły. Jednocześnie urządzenie ma bardzo łatwy dostęp do wnętrza, dzięki czemu w szybki sposób można dokonywać wymiany wnętrzności – pamięci czy karty wifi. Dostęp do tych elementów jest pod baterią. Lenovo ThinkPad T400 wygląda solidnie i taki właśnie jest – producent zadbał o jego trwałość. Laptop sprawdzi się w każdym biurze, na recepcji czy w sekretariacie. Obsłuży w tym samym czasie kilka programów, które można wykorzystywać do płynnej pracy. Ma wygodną klawiaturę oraz ekran o wielkości 14 cali, jakie doskonale sprawdzają się podczas wykonywania wszystkich działań biurowych.

ThinkPad T400 do warunków domowych

ThinkPad T400 to wydajne urządzenie z matową matrycą, na której obraz jest doskonale widoczny pod różnymi kątami. Dlatego też urządzenie będzie sprawdzało się jako laptop do użytku domowego albo osobistego. Można oglądać na nim filmy, słuchać dzięki niemu muzyki i korzystać z różnorodnych programów.

Lenovo ThinkPad T400 – dla kogo sprawdzi się najlepiej?

Poleasingowy Lenovo ThinkPad T400 to laptop, jaki doskonale sprawdzi się do użytku biznesowego. Szczególnie doceniony zostanie przez pracowników biurowych. Ten poleasingowy laptop o klasycznym designie został zaprojektowany z myślą o biznesie. Dlatego też będzie odpowiedni do podstawowych działań, jak wyliczenia, dokumentacja czy przeglądanie sieci. Jeżeli potrzebujesz wytrzymałego urządzenia do pracy czy rozrywki, to ten laptop będzie dla Ciebie doskonały. Otrzymasz od nas zasilacz, baterię, a także system operacyjny Windows. Po zakupie sprzęt jest gotowy do działania, a więc możesz go od razu wykorzystywać do swoich celów biznesowych lub prywatnych. Odbierz go w naszym punkcie lub zamów kurierem czy do paczkomatu.

Specyfikacja Lenovo ThinkPad T400

Podstawowe
Procesor
  • Procesor Intel® Core™ i7-620M
  • Procesor Intel® Core™ i5-540M
  • Procesor Intel® Core™ i5-520M
  • Procesor Intel® Core™ i3-370M
  • Procesor Intel® Core™ 2 Duo P8600
Pamięć RAM

Do 4GB

Ekran

14.1" 1440 x 900 WXGA+ matowy

Wymiary (szer. x gł. x wys.)

335 mm x 238 mm x 31.9 mm

Waga

Od 2.13 kg

pixel