Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lenovo ThinkPad T550

Lenovo ThinkPad T550

Niestety, w tej chwili nie posiadamy produktów z tej serii

Zobacz podobne serie do Lenovo ThinkPad T550

Poprzednia generacja
Lenovo ThinkPad T420
Lenovo ThinkPad T420
Następna generacja
Lenovo ThinkPad T460
Lenovo ThinkPad T460
Podobna seria
Lenovo ThinkPad T470
Lenovo ThinkPad T470
Nasz wybór
Lenovo ThinkPad T480
Lenovo ThinkPad T480

Lenovo ThinkPad T550 - ergonomia pracy

Lenovo ThinkPad T550 jest jednym z tych urządzeń, które gwarantują największą wygodę pracy. Ma klawiaturę z najwyższej półki. Dłonie suną po klawiszach gładko, nie ma wysokiego skoku, a więc dłonie męczą się przy pisaniu minimalnie. Klawisze są odpowiedniej wielkości i mają przyjemną strukturę – idealną do szybkiego pisania. Przy tym są także bardzo ciche, co jest dodatkową zaletą sprzętu. Laptop posiada matrycę o przekątnej 15,6 cala – im większa matryca, tym lepiej pracuje się przez dłuższy czas. Oczy nie męczą się podczas skupianiu się na szczegółach. Monitor zapewnia wysoką jakość Full HD, co również zostanie docenione przez użytkowników pracujących przed komputerem wiele godzin dziennie. Ta zaleta pozwala także na wygodne oglądanie filmów. Komputer jest cichy, a także nie nagrzewa się mocno, co jest dodatkowym plusem. To laptop, który doskonale sprawdzi się w domowym biurze, ale też w firmie. Jeśli wyposażysz w niego pracowników, to z pewnością będą oni zadowoleni – sprzęt działa szybko, nie zacina się i umożliwia obsługę kilku programów w tym samym czasie.

 

Lenovo T550 - wytrzymałość

Lenovo T550 posiada niezwykle solidną obudowę. Materiały wykorzystane do jej stworzenia zostały wzmocnione przez włókno szklane, a więc laptop nie odkształca się przy naciskaniu. Jest odporny na uderzenia, urazy i wiele innych czynników. Wszystkie podzespoły są świetnie chronione przez wykonaną w biznesowym, eleganckim stylu obudowę. 

 

ThinkPad T550 – laptop do nauki

ThinkPad T550 doskonale sprawdzi się w roli komputera dla studenta. Można dzięki niemu swobodnie korzystać z zasobów internetu, tworzyć prezentacje na zaliczenie, prace semestralne, uczyć się oraz korzystać z możliwości uczestnictwa w zajęciach w trybie zdalnym. ThinkPad T550 jest wygodny w nauce i pracy, a po godzinach może służyć do rozrywki. Obejrzysz na nim filmy w wysokiej jakości, pograsz w gry przeglądarkowe lub kultowe i dawniejsze gry, jakie nigdy nie tracą na popularności. To bez zwątpienia urządzenie, z którego będzie zadowolony każdy student. W tym przedziale cenowym nie znajdziesz lepszego laptopa do nauki!

 

Poleasingowy Lenovo ThinkPad T550

Poleasingowy Lenovo ThinkPad T550 składa się na optymalny dźwięk, wygodną klawiaturę, wytrzymałą obudowę, szybki procesor i dużą pamięć. Ma w sobie wszystko, czego oczekiwałby przeciętny użytkownik. Znajdzie zastosowanie w biurze, do nauki i w domu. Zamów go w naszym sklepie jeszcze dzisiaj!

pixel