Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lenovo ThinkPad W541

( ilość produktów: 1 )

Idealny laptop dla studenta

 

Wybierasz się na studia i potrzebujesz komputera, który pomoże Ci w nauce? A może chcesz wymienić swój dawny sprzęt czy komputer stacjonarny na coś bardziej mobilnego? Lenovo ThinkPad w541 to komfortowe rozwiązanie na studencką kieszeń. Ten poleasingowy sprzęt spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a nawet więcej! Będzie doskonały do tworzenia notatek podczas zajęć, słuchania muzyki, korzystania z aplikacji edukacyjnych. Możesz odpalić na nim także mniej wymagające gry i oddać się rozrywce. Ekran 15,5 cala umożliwi Ci komfortowe oglądanie filmów w wysokiej jakości. Docenisz głębie barw i wysoki kontrast kolorów. Lenovo ThinkPad w541 nie zawiedzie Cię także pod względem dźwięków. Możliwość działania na kilku programach w tym samym czasie, sprawne pobieranie i przesyłanie plików, świetne warunki do pisania prac semestralnych oraz nauki do egzaminów i nieoceniona pomoc podczas wykładów, a także ćwiczeń – tym właśnie jest Lenovo ThinkPad w541!

 

Poleasingowy ThinkPad w541 i7

 

Poleasingowy ThinkPad w541 i7 to prawdziwa perełka. Nie często trafia się tak świetny pod względem specyfikacji i wyglądu laptop w tak atrakcyjnej cenie. To sprzęt, który okaże się wydajny w każdych okolicznościach. Stworzony by pomagać Ci w nauce i zdobywaniu edukacji, będzie też doskonałym towarzyszem podczas codziennego przeglądania internetu i znajdowaniu artykułów naukowych, książek czy też korzystania z social media. Laptop posiada nowoczesny procesor i7 czwartej generacji oraz szybki dysk SSD. Gdy tylko go włączysz to odczujesz zalety podzespołów. Laptop uruchamia się bardzo szybko. Tak samo sprawnie zainstalujesz potrzebne Ci programy, których włączenie także zajmie niewiele czasu. Procesor tego laptopa ma aż cztery rdzenie, jest w stanie udźwignąć o wiele więcej niż modele dwurdzeniowe. Dlatego świetnie sprawdzi się również w zadaniach zawodowych. Poleasingowy ThinkPad w541 i7 jest wyposażony w 8 GB pamięci, jeśli jednak okaże się, że masz większe wymagania, to bez problemu ją dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz rozbudować ją aż do 32 GB.

 

Laptop Lenovo ThinkPad w541

 

Laptop Lenovo ThinkPad w541 dotrze do Ciebie wraz z zasilaczem i baterią, której praca wynosi przynajmniej godzinę, jednak czas jej działania może wydłużyć się nawet do 240 minut. W zestawie dostajesz również system operacyjny Windows 10 Pro, gwarancja na laptopa wynosi 12 miesięcy. Zapewnij sobie komfortowe warunki pracy w każdych okolicznościach. Ten laptop to urządzenie do pracy i nauki, ale ma również wiele możliwości rozrywkowych. Wydajny sprzęt w atrakcyjnej i niskiej cenie dostępny jest w naszym sklepie od zaraz! Zobacz wszystkie dane techniczne i przekonaj się, że to urządzenie nie ma sobie równych na tym poziomie cenowym. Laptop Lenovo ThinkPad w541 został przez nas dokładnie przetestowany i jest całkowicie sprawny. Gdy tylko go uruchomisz, to nie uwierzysz, że nie jest fabrycznie nowy!

pixel