Lenovo ThinkPad X201

Lenovo ThinkPad X201

Niestety, w tej chwili nie posiadamy produktów z tej serii

Zobacz podobne serie do Lenovo ThinkPad X201

Podobne
Lenovo ThinkPad T470
Lenovo ThinkPad T470
Podobne
Lenovo ThinkPad T590
Lenovo ThinkPad T590
Polecamy
Lenovo ThinkPad T490
Lenovo ThinkPad T490
Polecamy
Lenovo ThinkPad T480
Lenovo ThinkPad T480

Lenovo X201 – wielozadaniowy i elastyczny

Dlaczego Lenovo X201 jest elastyczny w działaniu? Ponieważ może z niego korzystać wielu użytkowników domowych i każdy wykona na nim to, czego potrzebuje. Rodzice zapłacą rachunki, a dzieci oddadzą się rozrywce i wykorzystają go do nauki laptop radzi sobie w tym samym czasie z wieloma procesami, a więc możliwe jest słuchanie muzyki, przeglądanie internetu i tworzenie dokumentu tekstowego w tym samym czasie. Lenowo X201 to wysokiej jakości sprzęt, który pozwoli na sprawne wykorzystywanie wszystkich jego funkcjonalności do codziennych czynności i rozrywki.

Laptop Lenovo ThinkPad X201

Model gwarantuje wysokiej jakości grafikę, która sprawdzi się przy projektach służbowych oraz oglądaniu filmów i zdjęć. Pamięć urządzenia pozwoli na przechowywanie dokumentów tekstowych i wielu plików na komputerze. Jest wystarczająca do tego, aby pomieścić najważniejsze dane rodziny i pozwalać na szybki do nich dostęp. Wysoka wydajność, szybkość i płynność działania, a dodatkowo szybki dysk, który wspomaga szybkie uruchamianie aplikacji, zapisywanie tworzonych plików oraz instalacje różnego rodzaju oprogramowania.

Laptop Lenovo ThinkPad X201 to solidny sprzęt, który wyróżnia się eleganckim designem i będzie idealny do użytku domowego. Jednak bez problemu możesz go też przewozić i przenosić. Laptop został przez nas dokładnie sprawdzony, jest całkowicie sprawny i ma bardzo dobry stan.

ThinkPad X201 – co otrzymujesz w zestawie?

Wytrzymały laptop ze wzmocnioną obudową odporną na zarysowania i uszkodzenia oraz odciski palców. Jest na nim zainstalowany system operacyjny z licencją, która umożliwia Ci natychmiastowe korzystanie po zakupie. Jest lekki i poręczny, co pozwala na jego sprawne przewożenie nawet w plecaku. W zestawie otrzymujesz zasilacz i baterię, której działanie wynosi od 60 do 240 minut.ThinkPad X201 to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, które chcą posiadać domowy sprzęt, jaki można zabrać ze sobą na wakacje czy też do pracy. Jeżeli poszukujesz taniego i sprawdzonego laptopa, to zdecyduj się na ten sprzęt poleasingowy!

Specyfikacja Lenovo ThinkPad X201

Podstawowe
Procesor
  • Procesor Intel® Core™ i5-540M
  • Procesor Intel® Core™ i5-520M
Pamięć RAM

Do 8GB

Ekran

12.1" 1280×800 TN LC

Wymiary (szer. x gł. x wys.)

290 mm × 230 mm × 20–36 mm

Waga

Od 1,6 kg

pixel