Blog

Stacjonarny komputer poleasingowy do 600 zł - nasze propozycje
Komputery stacjonarne. Mimo iż ostatnimi czasy popularnością zdecydowanie przegrywają z bardziej mobilnymi notebookami, to wciąż posiadają rzeszę sympatyków, którzy nie wyobrażają sobie surfowania po Internecie, pracowania lub grania na innym sprzęcie niż popularna stacjonarka. Dobrym sposobem na kupno po kosztach tego typu sprzętu komputerowego jest wybór sprzedaży poleasingowej. Prezentujemy najlepsze pozycje, które można nabyć za maksymalnie 600 zł. Bardzo korzystna cena, prawda?
Czytaj więcej
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o sprzęcie poleasingowym
Ostatnimi czasy poleasingowe notebooki i komputery stacjonarne cieszą się ogromną popularnością. Niezwykle atrakcyjna cena to tylko jedna z wielu zalet tego typu zakupów. Przedstawiamy poradnik, który rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące kupna nowego komputera. Lepiej zdecydować się na znany elektromarket, portal aukcyjny czy poleasingowego dealera? My nie mamy żadnych wątpliwości.
Czytaj więcej
Seria Latitude Dell - 3 propozycje cenowe
Biznesowa linia Latitude produkowana przez firmę Dell to jeden z najbardziej rozpoznawalnych serii tego segmentu komputerów przenośnych. Latitude śmiało może rywalizować z liniami ThinkPad i EliteBook, a sporą rzeszę zwolenników Dell przyciąga przede wszystkim sporą rozbieżnością cenową. Podpowiadamy, jaki model poleasingowych laptopów serii Dell Latitude wybrać i ile przeznaczyć na niego pieniędzy.
Czytaj więcej
pixel