Laptopy poleasingowe 15 cali

( ilość produktów: 122 )

Jeśli szukasz urządzenia, które zapewni Ci wygodną pracę, a jednocześnie jego waga jest na tyle mała, by komfortowo go przewozić, laptop z ekranem 15 cali będzie dobrym rozwiązaniem. Możesz korzystać z niego w biurze, do pracy i nauki zdalnej, a także wykorzystywać do projektów biznesowych.  Laptop 15 cali spełnia oczekiwania większości użytkowników.

Laptop 15 cali ? co go wyróżnia, jakie ma opinie?

Laptop 15-calowy jest już większym urządzeniem, dzięki czemu może posiadać dużą liczbę portów i pozwalać na różnorodne wykorzystanie. Możesz podłączyć do niego wiele urządzeń na raz ? projektory, telewizor, urządzenia biurowe czy zewnętrzne źródła pamięci. Ponadto taka wielkość często wyposażona jest w klawiaturę z panelem numerycznym, który znacznie usprawnia pracę. Laptopy 15,6 lub 15 cali to idealne rozwiązanie biznesowe, dobrze sprawdzą się również do wielogodzinnej pracy lub nauki zdalnej. Ekran o tej przekątnej ma na tyle dużą przestrzeń roboczą, że często niepotrzebny jest dodatkowy monitor. Oczy nie męczą się mocno po wielu godzinach wpatrywania się w niego, a przy tym taki komputer nie jest tak duży, by przewożenie go było niemożliwe.

 

Tanie, używane laptopy 15-calowe w ofercie Rnew

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele 15-calowych laptopów poleasingowych. Gwarantujemy, że w naszej bogatej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone, rekomendowane produkty objęte gwarancją. Wśród naszych laptopów są zarówno sprzęty idealne do domu, biura, nauki, gier czy prac graficznych. Wysoka wydajność łączy się w nich z wielością zastosowań i wysokimi parametrami: kartą graficzną, dyskiem ssd lub hdd, procesorem intel core lub amd oraz wieloma innymi, znanymi ze swej niezawodności podzespołami. Oferujemy laptopy najlepszych marek w niezwykle okazyjnych cenach. Jeśli preferujesz urządzenia konkretnego producenta, to bez problemu odnajdziesz takie w naszym sklepie online. Laptop, który posiada większy ekran, jest często wybierany jako urządzenie domowe ? ze względu na jego duże możliwości oraz to, iż korzystać z niego będzie kilku użytkowników. Umożliwia on wygodną pracę przez wiele godzin, komfortowe oglądanie filmów, ale też wygodne granie w gry komputerowe. Komputer o tej wielkości ekranu świetnie sprawdza się też w firmach, gdzie potrzebne są właśnie takie urządzenia ? wielozadaniowe, a jednocześnie mobilne. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, nasi pracownicy polecą odpowiedni sprzęt i podpowiedzą co wybrać. Posiadamy 15-calowe używane laptopy takich producentów, jak LenovoHP czy Dell.

 

Sprawdź naszą ofertę laptopów w innych rozmiarach:

12 cali 13 cali 14 cali 17 cali
pixel