Monitory Full HD 1920x1080

( ilość produktów: 57 )

Używany monitor Full HD będzie świetną opcją, jeśli chcesz uzyskać wysoką jakość obrazu przy jednocześnie niskiej cenie zakupu. Monitory Full HD, czyli o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, świetnie sprawdzą się jako urządzenia biurowe i centra domowej rozrywki. Z łatwością obsłużą wszystkie programy i gry, ponieważ Full HD jest obecnie standardową i najczęściej spotykaną rozdzielczością.


Decydując się na monitor poleasingowy w rozdzielczości 1980 p, zawsze otrzymasz w pełni sprawny technicznie sprzęt, zaliczający się do klasy A lub B. Monitory poleasingowe mogą być odsprzedane po zakończeniu się umowy leasingowej. Zazwyczaj jest ona krótka, a urządzenia te dopiero są na pierwszym etapie swojego długiego życia. Wszystkie nasze urządzenia są dokładnie sprawdzane, dzięki czemu możesz od razu cieszyć się z użytkowania nowego nabytku!

 

Tanie monitory używane w rozdzielczości Full HD

 

W ofercie monitorów używanych Full HD znajdziesz urządzenia o różnych parametrach. Przy wyborze warto już na samym początku ustalić, jaka wielkość ekranu nam odpowiada. Monitory Full HD mogą mieć przekątną matrycy 20 cali, jak i 27 cali. Wybór jest ogromny. Większy monitor daje większy komfort pracy, ale jest też niezastąpiony, jeśli szukamy urządzenia do obsługi gier komputerowych, obróbki video lub które ma pełnić funkcję telewizora lub monitora do konsoli. Będąc zaś przy tym temacie, dobrze zwrócić uwagę, czy monitor ma zainstalowany tuner.


Oprócz tego warto sprawdzić częstotliwość odświeżania i czas reakcji danego sprzętu. Im wyższe poziomy tych parametrów, ty m płynniejszy obraz. To szczególnie ważne czynniki dla entuzjastów gamingu. Niemniej istotny jest rodzaj matrycy. Do najpopularniejszych należą matrycy TN, VA, IPS i PLS. Poleasingowe monitory Full HD znajdziesz praktycznie z każdym typem matrycy, choć najpopularniejsze są IPS i TN.

Sprawdź również naszą ofertę monitorów 4K oraz HDMI

pixel