Monitory poleasingowe - klasa A

( ilość produktów: 70 )

Monitory poleasingowe Klasy A to sprzęt, który uprzednio był wykorzystywany najczęściej przez firmy biurowe i informatyczne. Przedsiębiorstwa takie bardzo często decydują się na leasing wielu urządzeń, a umowa zawierana jest na krótki czas (np. 12 / 24 mc.). Najlepsze ekrany poleasingowe, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe, zaliczane są do najwyższej klasy A. W tej kategorii możesz sprawdzić naszą ofertę monitorów używanych, które są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Produkty te są często tak dobrze zadbane, że możesz mieć trudność w odróżnieniu ich od nowych monitorów ze sklepowych półek.

Używane monitory klasy A - specyfikacja

 

Wszystkie poleasingowe monitory klasy A zostały przetestowane technicznie i sprawdzone pod względem jakichkolwiek niedoskonałości wizualnych. Do grupy tej zaliczyliśmy jedynie najlepiej prezentujące się ekrany. Nie posiadają widocznych śladów użytkowania, pęknięć, wgnieceń, ani żadnych niedoskonałości na matrycy. To niezwykle świeże i zadbane monitory używane, które mogą być swobodnie wykorzystywane przez następnych wiele lat. W tej kategorii nie brakuje także urządzeń specjalistycznych, np. monitorów dedykowanych do obróbki grafiki lub do gier (z częstotliwością odświeżania obrazu 144 Hz).


Jeśli szukasz nowego monitora w niskiej cenie, warto rozważyć zakup używanego modelu klasy A. W ten sposób albo jesteś w stanie zaoszczędzić środki, albo zdecydować się na sprzęt o lepszych parametrach technicznych. Jeśli nie zależy Ci na aspektach wizualnych, mogą zainteresować Cię też nasze poleasingowe monitory klasy B. Sprawdź pełną ofertę używanych monitorów!

pixel