Monitory do 400 zł

( ilość produktów: 81 )

Monitory poleasingowe będą świetną alternatywą względem nowych produktów, które kosztują znacznie więcej, oferując podobną jakość. W tej kategorii prezentujemy przygotowane monitory do 400 złotych, które są najwyższej jakości sprzętem polecanym do domu, do pracy i dla studentów. Monitor za 400 zł świetnie oddaje barwy, zwiększa immersję w trakcie rozgrywek gamingowych i pozwala wczuć się w klimat odtwarzanego filmu. Zobacz wszystkie produkty poniżej i wybierz najlepszy monitor dla siebie!

Monitor do 400 zł. Czy to się opłaca?

Poleasingowy monitor za 400 zł to prawdopodobnie jeden z najlepszych wyborów, jakie można podjąć w trakcie poszukiwania wymarzonego ekranu. W takim zakresie cenowym możliwe jest już bowiem znalezienie sprzętu o naprawdę wysokich parametrach technicznych. Jednocześnie jednak monitory poleasingowe są znacznie tańsze - pomimo tego, że często noszą jedynie marginalne ślady użytkowania i zawsze są całkowicie sprawne technicznie.


Monitor do 400 zł będzie idealnym wyborem dla osób, które szukają ekranu do użytku domowego. Sprawdzi się dla grafików, a także studentów i uczniów, pozwalając odtwarzać filmy i wygodnie przeglądać internet. Duży ekran, np. monitor 24 cale, do 400 zł będzie idealnym wyborem również dla przedsiębiorców, którzy chcą wyposażyć siebie i pracowników w komfortowy w użytkowaniu sprzęt, który ograniczy męczenie się oczu. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju monitory używane znanych producentów - między innymi HP czy Dell!

Jak wybrać monitor gamingowy do 400 zł?

Jeśli decyzja o zakupie sprzętu poleasingowego z pewnego źródła już zapadła, konieczne jest jeszcze znalezienie idealnego produktu. Jaki monitor do 400 zł warto kupić? Wszystko zależeć będzie od docelowego przeznaczenia ekranu i indywidualnych wymagań. Entuzjaści elektronicznej rozrywki bez trudu znajdą dobry monitor do gier do 400 zł. Sprzęt powinien wyróżniać się obsługą wysokich rozdzielczości, świetnym odwzorowaniem kolorów i wysokim kontrastem. Monitor Full HD za 400 zł pozwoli na wygodne odtwarzanie filmów i satysfakcjonującą grę.


Monitor gamingowy do 400 zł powinien również charakteryzować się szybkim czasem reakcji. Za parametr ten odpowiada przede wszystkim częstotliwość odświeżania obrazu (wyrażana w hercach). Najlepszym wyborem może być monitor 144hz do 400 zł, który podłączysz zarówno do komputera, jak i do konsoli do gier!

 

Sprawdź inne monitory poleasingowe w super cenach:

Monitory do 100 zł Monitory do 200 zł Monitory do 300 zł Monitory do 500 zł
pixel