Laptopy do 800 zł

( ilość produktów: 6 )

Używany laptop do 800 zł to idealne rozwiązanie dla osób, które nie szukają najbardziej wymagającego sprzętu, ale stawiają na solidność, wszechstronność i bezawaryjność. W tym przedziale cenowym nie brakuje poleasingowych laptopów z wydajnymi procesorami Intel Core i3 i Intel Core i5, które zapewniają płynną i przyjemną pracę na komputerze. Znaleźć można też jeszcze bardziej wydajne jednostki, które śmiało można polecić entuzjastom gier komputerowych. Bez względu na to, czy szukasz taniego laptopa używanego do biura, do domu czy do multimediów, w tym dziale na pewno taki znajdziesz. Już teraz zapoznaj się dokładnie ze wszystkimi modelami laptopów do 800 zł!

Jaki laptop używany do 800 zł?

Laptop do 800 zł w naszym sklepie to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się całkowitą sprawnością i bezawaryjnością. W zależności od serii i producenta (np. HP, Lenovo, Dell) może być wyposażone w różne komponenty. Zastanawiając się, jaki laptop używany do 800 zł warto kupić, zwróć uwagę głównie na procesor pod kątem częstotliwości taktowania zegara, liczby rdzeni i wątków. Do innych ważnych podzespołów należy płyta główna i dysk twardy. Ten ostatni może występować w trzech wariantach technologicznych: HDD, SSD lub SSHD. Dla osób, które w zakresie szybkości działania komputera i ładowania danych nie są skłonne do kompromisów, zdecydowanie można polecić szybkie dyski SSD. Do standardowego korzystania z komputera z powodzeniem wystarczy jednak klasyczny dysk talerzowy (HDD). Wszystkie używane laptopy do 800 zł zapewniają bezproblemowe użytkowanie i wolne są od jakichkolwiek wad technicznych. Jakość estetyczną, na którą składają się np. ewentualne ryski, wyraża odpowiednia klasa - A, A- lub B.

A może laptop gamingowy do 800 zł?

Za cenę 800 złotych można już znaleźć komputer, który będzie w stanie obsługiwać znane hity sprzed lat na bardzo satysfakcjonujących ustawieniach grafiki. Laptop gamingowy do 800 złotych to nie rzadkość. Niektóre modele przeznaczone do gamingu mogą być wyposażone w dedykowane karty graficzne, inne będą miały kartę graficzną zintegrowaną na płycie głównej. W każdym przypadku należy również zwrócić uwagę na procesor, sprawdzając jego wydajność. Poszczególni producenci sprzętu komputerowego od lat tworzą maszyny do gamingu, jednak bardziej ekskluzywny komputer biurowy o wyższych parametrach także może być przeznaczony do rozrywki. Laptop do gier do 800 zł powinien mieć satysfakcjonującą wydajność, relatywnie duży ekran (np. 14 cali lub 15,6 cala) i obsługę wysokich rozdzielczości HD.  

Laptop do 800 zł - maksimum funkcjonalności w niskiej cenie!

Laptopy do 800 zł mogą być wykorzystywane w przeróżnych celach, a wszechstronność jest jedną z ich największych zalet. Pierwszorzędnie sprawdzą się w roli głównego komputera domowego. Mogą być używane do oglądania filmów (z dysku, ze streamingu), zdjęć, przeglądania internetu i obsługi programów biurowych. Bardziej zaawansowane jednostki nadają się do grania w gry komputerowe lub oglądania filmów w wyższych rozdzielczościach. Najnowszy system operacyjny, Microsoft Windows, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i wysoką kulturę pracy. Bez względu na to, który model wybierzesz, w każdym przypadku otrzymasz w pełni funkcjonalny, poleasingowy komputer, który w doskonałym stanie może służyć jeszcze przez wiele lat. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia wszystkich naszych produktów!  

 

Sprawdź laptopy w super cenach!

Laptopy do 1000 zł Laptopy do 1200 zł Laptopy do 1500 zł Laptopy do 2000zł
pixel