Laptopy poleasingowe 14 cali

( ilość produktów: 184 )

Jesteś zainteresowany zakupem poręcznego laptopa średnich rozmiarów o bardzo dobrej wydajności? Laptopy o przekątnej ekranu 14 cali, które znajdziesz w naszym sklepie, to urządzenia dla każdego, kto ceni sprzęt komputerowy bez kompromisów. Wszystkie laptopy dostępne w naszej ofercie są dokładnie sprawdzane przed włączeniem ich do oferty. Laptopy 14" bardzo sprawdzą się zarówno w pracy, jak i w domu, gdzie bardziej zależy nam na relaksie 

Poręczne i praktyczne laptopy 14"

 

Często laptopy mniejszych rozmiarów nie są wyposażone w blok numeryczny w klawiaturze, a liczba dostępnych portów jest w ich wypadku nieco mniejsza. Są za to poręczne i praktyczne, co docenią przede wszystkim osoby często wychodzące z domu z komputerem schowanym w plecaku lub torbie. Laptopy 14" posiadają wiele mocnych stron ? niewielka grubość i lekkość to kluczowe, ale nie jedyne zalety tych sprzętów. Urządzenia te są zgrabne i zarazem bardzo funkcjonalne. Dobrze się na nich pracuje, w domu z kolei pozwalają na wygodną rozrywkę. Niezależnie czy chcemy na takim komputerze pisać, korzystać z arkuszy kalkulacyjnych, czy beztrosko spędzać czas w mediach społecznościowych lub surfować po Internecie, 14-calowe laptopy oferują niebywały komfort! W naszym sklepie online znajdziesz laptopy 14 cali, których obudowa jest wytrzymała i ma wspaniały design, a użytkowanie to sama wygoda! Każdy laptop poleasingowy jest wyposażony w baterię. Oferujemy sprzęty z systemem operacyjnym, które mają świetny wygląd. Laptop 14 cali jest idealny dla osób, które chcą komfortowo pracować, a jednocześnie nie zamykać sobie opcji mobilności i planują czasem podróżować z komputerem. Taki wymiar ekranu umożliwia wygodną pracę, a jednocześnie nie jest wielki. Wiele osób decyduje się właśnie na taki sprzęt do pracy i nauki zdalnej.

 

Pewny sprzęt dla każdego - zalety używanych laptopów 14 cali

 

Laptopy 14", które znajdziesz w naszej ofercie, to sprawdzone urządzenie odznaczające się znakomitą wydajnością. Tym, co nas wyróżnia, jest dokładne weryfikowanie każdego laptopa przed włączeniem go do oferty. Sprawdzamy m.in. stan wizualny i techniczny. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że kupując u nas, stawiają na sprawne urządzenia, które bez problemów posłużą jeszcze wiele lat. W naszym sklepie dostępne są wyłącznie niewyeksploatowane sprzęty posiadające komplet podzespołów i pozbawione ukrytych wad. Laptopy 14" nie stanowią tu wyjątku. Podobnie jak inne urządzenia, które proponujemy naszym klientom, każdy laptop poleasingowy 14" to przetestowanie urządzenie w bardzo dobrym stanie. Pojemny dysk 8 GB lub więcej, nowoczesny wygląd, matowa matryca, szybkość, dysk SSD, wysokiej klasy procesor, niska waga - to tylko część cech, jakie mają komputery z naszej oferty. Jeśli potrzebujesz pomocy w dopasowaniu sprzętu do wymagań, odezwij się do nas - nasza propozycja na pewno Ci się spodoba!

 

Laptop poleasingowy 14" ? wybór proekologiczny

 

Nasze laptopy poleasingowe wyróżnia korzystny stosunek jakości do ceny produktu. To urządzenia wyłącznie najlepszych producentów w znacznie niższych cenach niż ceny nowych laptopów podobnej klasy w salonach komputerowych. Sprzęt z outletu, np. poleasingowe laptopy 14" jest tani, nie traci na wartości w tak błyskawicznym tempie, jak nowe urządzenia. To także wybór proekologiczny ? kupując laptop poleasingowy, dbasz o planetę i wspierasz ideę recyklingu komputerowego, która w założeniu ma ograniczyć gwałtowne powstawanie elektrośmieci Postaw na zakup proeko i wybierz mądrze.

 

Pozostałe przekątne ekranu:

12 cali 13 cali 15 cali 17 cali
pixel