Monitory poleasingowe 24 cale

( ilość produktów: 30 )

24-calowe monitory śmiało można polecić do wszelkich zastosowań. Taka długość przekątnej matrycy jest gwarancją najwyższego komfortu użytkowania komputera. Nasze monitory poleasingowe zostały dokładnie sprawdzone i przetestowane, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz urządzenie w 100% sprawne technicznie w klasie jakości A lub B.


Monitory do komputera 24 cale mogą być używane jako sprzęt biurowy do pracy administracyjnej, obliczeniowej i analizy danych. Ułatwią korzystanie z komputera nawet wtedy, gdy ten wykorzystywany jest tylko do przeglądania Internetu lub korzystania z podstawowych aplikacji i programów. W tej kategorii sklepu Rnew znajdziesz monitory używane 24-calowe różnych producentów, w tym renomowane produkty HP i Dell, które cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników.

 

Używane monitory 24 cali

 

Jeśli zastanawiasz się, jaki monitor 24 cali wybrać, sprawdź koniecznie dodatkowe parametry techniczne. Szukając sprzętu do podstawowej eksploatacji, warto zwrócić uwagę na stopień poboru energii, jasność ekranu, rodzaj obudowy i ogólny wygląd urządzenia. W przypadku zastosowania specjalistycznego ważne stają się inne parametry. Graficy powinni sprawdzić możliwości kalibrowania kolorów monitora, gammę i szczegóły techniczne matrycy. Monitory poleasingowe z matrycą 24 cali doskonale sprawdzą się dla osób, które lubią rozrywkę elektroniczną. Gracze mogą wybierać spośród monitorów o częstotliwości 144 Hz, która umożliwia największą płynność obrazu, co jest bardzo istotne w niektórych gatunkach gier. Wszystkie nasze monitory stanowią specjalnie wyselekcjonowaną grupę, dzięki czemu będą oferować najwyższą jakość użytkowania, pracy, wrażeń filmowych i zabawy.

 

Sprawdź monitory poleasingowe w innych rozmiarach:

 

20 cali 22 cale 23 cale 27 cali
pixel