Komputery do 500 zł

( ilość produktów: 16 )

Dobry komputer za 500 zł przyda się zarówno w domu, jak i w biurze. Może być idealnym prezentem dla dziecka, ale spełni też oczekiwania wymagających użytkowników, pragnących sprzętu stabilnego i bezpiecznego. Komputer stacjonarny do 500 złotych może być wyposażony w szybki dysk SSD i procesor umożliwiający optymalne zarządzanie aplikacjami. Stacjonarne pecety w cenie do 500 złotych dostępne są w różnych wariantach ze względu na parametry, jak i rodzaj obudowy. Sprawdź wszystkie poniżej i znajdź najlepszy komputer dla siebie!

Komputer do pracy za 500 zł

Praca biurowa wymaga posiadania stabilnego sprzętu komputerowego, który nie zawiedzie nas w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Rozwiązaniem będzie używany komputer do 500 zł ze sprawdzonym systemem operacyjnym (np. Windows 10 Home, Windows 10 Pro) i procesorem, zapewniający wydajną pracę całości. Warto zwrócić uwagę także na model płyty głównej oraz ilość pamięci RAM. W naszej ofercie nie brakuje urządzeń wielu renomowanych firm, jak DellHP czy Lenovo.

Komputer gamingowy za 500 zł

Urządzenia dostępne w tej kategorii mają na tyle wydajne podzespoły, że śmiało mogą być wykorzystywane także do rozrywkiKomputer gamingowy za 500 zł, wyposażony w dobry procesor Intel Core i5 i dysk SSD, jest w stanie obsługiwać wiele znanych tytułów. Nasze produkty nie pochodzą bezpośrednio od użytkowników indywidualnych, dlatego ma się gwarancję ich jakości, co dotyczy również stanu procesorów i braku jakichkolwiek modyfikacji.

Komputer do gier za 500 zł może być także doskonałą opcją dla osób, które poszukują tańszego sprzętu gamingowego z myślą o jego późniejszej rozbudowie. W tej cenie łatwo można znaleźć urządzenie z dobrymi komponentami bazowymi, np. płytą główną i procesorem, które będą dobrze współpracowały z dodatkowymi kartami graficznymi czy kośćmi pamięci operacyjnej RAM.

Jak wybierane są komputery do 500 zł w Rnew?

Celem Rnew jest oferowanie najwyższej jakości sprzętu poleasingowego w przystępnej cenie. Właśnie dlatego każdy z naszych produktów został specjalnie przetestowany pod kątem sprawności technicznej oraz stanu wizualnego. Każdy dostępny w tym miejscu komputer do 500 zł jest urządzeniem całkowicie sprawnym, które może być wykorzystywane na potrzeby firmy lub w domu przez długie lata. Stan wizualny odzwierciedlony jest poprzez klasy - A, A- oraz B.

Warto dodać, że o ile aspekty estetyczne mają duże znaczenie w przypadku monitorów lub laptopów, jednostki stacjonarne z reguły umiejscowione są na półce biurka lub na podłodze. Zarysowania i inne, drobne niedoskonałości wizualne nie powinny więc w żadnym stopniu pozostawać widoczne. Nie ma jednak żadnych przeszkód, aby zdecydować się na poleasingowy komputer stacjonarny do 500 zł klasy A, który będzie prezentował się prawie tak, jak zupełnie nowy produkt ze sklepowej półki!

 

Sprawdź komputery w super cenach:

Komputery do 300 zł Komputery do 400 zł Komputery do 1000 zł Komputery do 1500 zł
pixel