Poleasingowe komputery HP - Elitedesk | Chromebox | Compaq Elite

( ilość produktów: 72 )

Komputery Hewlett-Packard (HP) to marka sama w sobie i trudno się temu dziwić. Od początku powstania firma zaskakuje wyjątkową jakością i trwałością sprzętu komputerowego. W tej kategorii możesz wybrać poleasingowy komputer stacjonarny HP w doskonałym stanie technicznym i świetnym stanie wizualnym.

Klasy jakościowe (A, A- i B) pokazują, czy jednostki mają widoczne jakieś ślady użytkowania. Najczęściej tego typu sprzęt komputerowy jest prawie całkowicie pozbawiony wad wizualnych, ponieważ raz usytuowany w biurze komputer stacjonarny nie podlega uszkodzeniom, otarciom ani innym ryzykom.Używane komputery stacjonarne HP - najlepszy stosunek jakości do ceny

 

Poleasingowe komputery stacjonarne HP to zróżnicowane jednostki, które mogą się sprawdzić jako biurowy sprzęt komputerowy lub urządzenia służące do zapewnienia rozrywki. Wyposażone są w różne rodzaje procesorów, najczęściej Intel oraz kart graficznych (głównie Intel Core i3i5 / i7). Przy analizowaniu poszczególnych ofert, sprawdź także rodzaj i pojemność dysku twardego, kompatybilność z wybranym oprogramowaniem oraz rodzaje złączy (wyjścia z płyty głównej). Jeżeli rozglądasz się za komputerem stacjonarnym HP do obróbki grafiki i multimediów, wybierz jednostkę wyposażoną w dedykowaną kartę graficzną, np. Nvidia Quadro. Koniecznie zobacz też poleasingowe urządzenia peryferyjneokablowanieakcesoria do komputerów HP dostępne w naszym sklepie. Sprawdź również poleasingowe komputery stacjonarne innych producentów: Dell i Lenovo.

pixel