Komputery do 400 zł

( ilość produktów: 8 )

Dobry komputer do pracy i rozrywki nie musi kosztować kilku tysięcy złotych. Poleasingowe komputery do 400 zł umożliwiają wygodną pracę biurową, korzystanie z dedykowanego oprogramowania i szybkie przeglądanie internetu. Urządzenia dostępne w tej kategorii cenowej to specjalnie wyselekcjonowane produkty używane o doskonałym stanie technicznym, pozwalającym na wiele lat eksploatacji. Komputery do 400 zł mogą być wykorzystywane także jako źródło rozrywki i edukacji dla dzieci. Są częstym wyborem zarówno przedsiębiorców, jak i wymagających użytkowników indywidualnych. Poniżej sprawdzisz wszystkie propozycje, które przygotowaliśmy dla Ciebie!

Używany komputer za 400 zł. Co umożliwia?

Poleasingowy komputer do 400 zł może być bardzo uniwersalną jednostką, która zadowoli potrzeby związane z pracą, jak i rozrywką czy edukacją. W tej kategorii cenowej nie trudno znaleźć modele wyposażone w nowoczesne procesory Intel Core i3 / i5, których częstotliwość taktowania pozwala na wykonywanie wymagających prac.

Warto zwrócić uwagę na to, że komputer do 400 złotych w wersji stacjonarnej może być też świetną podstawą do przyszłego rozbudowywania i zmieniania konfiguracji. Dodanie kości pamięci RAM lub karty graficznej w przyszłości odnowi komputer, sprawiając, że niskim kosztem można otrzymać sprzęt wykorzystywany przez długie lata.

A może komputer gamingowy do 400 zł?

Chociaż gry komputerowe kojarzą się z wysokimi wymaganiami, a co za tym idzie potrzebą posiadania nowoczesnego sprzętu, komputer do 400 zł z powodzeniem poradzi sobie z obsługą wielu tytułów. Sprawdzony system operacyjny Windows 10 w wersji Pro, szybki dysk SSD, 8 GB RAM i procesor serii Intel Core i5 - to przykładowa konfiguracja w pełni sprawnych modeli, które są już dostępne w tym zakresie cenowym. Komputer gamingowy do 400 to okazja, z której ucieszy się każdy entuzjasta gamingu!

Komputery poleasingowe do 400 zł - stan techniczny i wizualny

W Rnew przykładamy ogromną uwagę do detali, dlatego każdy sprzedawany przez nas komputer używany jest dokładnie weryfikowany. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować jedynie w 100% sprawne techniczne komputery. Co więcej, wiele modeli objętych jest również dodatkowymi gwarancjami. Podczas badania zwracamy uwagę nie tylko na wydajność każdego komponentu urządzenia, ale także na jego stan wizualny. Ten ostatni został odzwierciedlony na trzypoziomowej skali - A, A- i B. Kupując stacjonarny komputer za 400 zł warto zwrócić uwagę na wszystkie klasy wizualne, ponieważ usytuowanie jednostki na podłodze lub dedykowanej półce biurka zwykle ogranicza możliwość dostrzeżenia drobnych rys i podobnych mankamentów.

 

Sprawdź komputery w super cenach:

Komputery do 300 zł Komputery do 500 zł Komputery do 1000 zł Komputery do 1500 zł
pixel