Monitory poleasingowe 20 cali

( ilość produktów: 9 )

Monitory 20 cale to wszechstronne ekrany, które mogą być podłączone do komputerów stacjonarnych, laptopów, telewizorów i wielu innych urządzeń. 20-calowa matryca zapewnia bardzo dobre wrażenia estetyczne i pozwala w pełni cieszyć się oglądanym obrazem. Chociaż w naszym sklepie znajdziesz też mniejsze i większe monitory, prezentowane modele z pewnością uchodzą za jedne z najbardziej uniwersalnych.


Nasze monitory poleasingowe 20 cali są w 100% sprawne, a jakość wizualna została oceniona według trzystopniowej skali jakości (A, A- oraz B). Możesz wybierać spośród różnych modeli o matrycach TN, IPS, VA i innych. Poszczególne monitory 20 cali mogą znajdować się na wygodnej podstawce jednoczłonowej lub nóżkach znajdujących się po obydwu stronach.

 

Dlaczego warto wybrać monitor poleasingowy 20 cali?

 

Monitory poleasingowe 20 cali są doskonałym wyborem dla osób, które z jednej strony nie chcą przepłacać, z drugiej zaś szukają bardziej wydajnego sprzętu w swoim zakresie budżetowym. Takie monitory najczęściej wykorzystywane były przez firmy biurowe i informatyczne, przez co poziom ich eksploatacji bywa znikomy. Zapoznaj się z całą przygotowaną ofertą używanych monitorów oraz sprawdź też pozostałe kategorie produktowe - poleasingowe komputery stacjonarnemyszki komputerowe i klawiatury oraz potrzebne podzespoły!

 

Pozostałe rozmiary monitorów dostępne w Rnew:

 

22 cale 23 cale 24 cale 27 cali
pixel