Laptopy poleasingowe 12 cali

( ilość produktów: 8 )

Szukasz małego notebooka, którego weźmiesz ze sobą wszędzie? Takim rozwiązaniem jest właśnie komputer, którego matryca ma 12 cali. Jest popularny wśród studentów i pracowników biznesowych. Zapewni Ci możliwość pracy oraz rozrywki w każdych warunkach!

Używany laptop 12 cali ? dlaczego warto?

 

Podczas wyboru komputera należy przede wszystkim rozważyć to, do jakich celów będzie się go używać. Wielkość ekranu jest jedną z najważniejszych cech, bowiem to ona będzie wpływać na sposób pracy. Laptop 12 cali ma wiele zalet, jest przede wszystkim mały i lekki. Dzięki temu można go zabrać ze sobą wszędzie ? na uczelnię, do biura, na spotkanie z klientem. Taki komputer może mieć zastosowanie typowo biznesowe, jest polecany szczególnie w branży usług. To idealny rozmiar dla Ciebie, jeśli lubisz korzystać z mobilnych urządzeń w pociągu lub kawiarni. Komputer z ekranem 12 cali możesz mieć cały czas przy sobie ? w plecaku, torbie, torebce. Nie będzie dużym obciążeniem, a więc możesz mieć przy sobie wszystkie pliki cały czas. To bardzo wygodny sprzęt do pracy ?w ruchu?, jednak nie będzie optymalnym sprzętem biurowym. Dla osób, które szukają wyposażenia do biura zdecydowanie bardziej polecamy komputery o większych ekranach, np. poleasingowe laptopy 15 czy 17 cali.

 

Ekran 12 cali ? dla kogo?

 

Komputer 12 cali często wybierany jest przez przedsiębiorców, którzy prowadzą własną jednoosobową działalność, ale także przez zawody, jakie wymagają mobilności. Dlatego też laptop poleasingowy o ekranie 12 cali doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które są przedstawicielami handlowymi, konsultantami w różnych branżach i potrzebują sprzętu, jaki zabiorą na spotkanie z klientem lub wykonawcą. Będzie ono także dobrym rozwiązaniem dla studentów, którzy lubią robić notatki w formie elektronicznej, nie papierowej. Laptop 12 cali jest zwycięzcą, jeśli chodzi o mobilność. Można z niego korzystać w każdych warunkach ? bez względu na to, jak mało miejsca posiadasz. W naszym sklepie internetowym zakupisz produkty najlepszych marek ? np. Lenovo, HPDell czy Apple. Możesz wybierać spośród wielu ofert w zależności od tego, na czym zależy Ci najbardziej. Zapoznaj się z naszymi ofertami!

 

Sprawdź ofertę laptopów o innych przekątnych ekranu:

13 cali 14 cali 15 cali 17 cali
pixel