Używane monitory do gier

( ilość produktów: 19 )

Lubisz od czasu do czasu włączyć jakąś grę, delektując się piękną grafiką? A może gaming to Twoja pasja, a w bibliotece gier masz kilkaset tytułów? Aby wybrać dobry monitor do gier, musisz odpowiedzieć na te początkowe pytania, aby następnie skonkretyzować, który produkt będzie najlepszy.


Monitory poleasingowe do gier, które prezentujemy w tej kategorii, spełnią najwyższe wymagania gamingowych koneserów. Znajdziesz tu różnego rodzaju ekrany przystosowane do obsługi wysokich rozdzielczości panoramicznych (w tym np. 21:9). Jeżeli chodzi o rozmiary matrycy, dostępne są monitory gamingowe 27 cali, jak i modele mniejsze lub większe. Wszystkie aspekty warto dostosować nie tylko do warunków w domu i indywidualnych wymagań, ale także posiadanego sprzętu komputerowego.

 

Tanie monitory gamingowe poleasingowe

 

Używane monitory gamingowe stanowią fenomenalną opcję rekomendowaną praktycznie dla każdego - nie tylko dla ?rasowych? gamerów. Wybierając taki sprzęt, otrzymujesz w 100% sprawny monitor, który w najgorszym przypadku może posiadać trudno dostrzegalne defekty wizualne (charakterystyka dla klasy A-). Tanie monitory gamingowe poleasingowe umożliwiają odczuwanie świetnych wrażeń z gier i filmów za znacznie niższą cenę. Możliwe jest znalezienie sprzętu o bardzo dobrych parametrach technicznych, w tym częstotliwości odświeżania 144 Hz, w cenie już do 200 lub do 300 złotych. Sprawdź teraz całą ofertę tanich ekranów gamingowych w naszym sklepie. Skorzystaj z ustawień wyszukiwania, aby znaleźć dokładnie to czego szukasz lub zapoznaj się z pełną ofertą naszych monitorów poleasingowych o różnych średnicach: monitorów 4K, HDMIFullHD czy ekranów do grafiki i video.

pixel