Darmowa dostawa od 50,00 zł

Komputery do 300 zł

( ilość produktów: 1 )

Komputery do 300 złotych to urządzenia używane, wśród których nie brakuje świetnych i wydajnych sprzętów. Specjalnie wyselekcjonowane przez Rnew urządzenia są całkowicie sprawne technicznie i mogą być używane jeszcze przez lata. Używany komputer do 300 zł jest w stanie bezproblemowo obsługiwać aplikacje internetowe, programy biurowe, odtwarzać filmy i muzykę. Wbrew pozorom w tej kategorii cenowej nie brakuje też pecetów przeznaczonych dla bardziej wymagających użytkowników. Zobacz wszystkie komputery do 300 zł, które przygotowaliśmy dla Ciebie!

Komputery poleasingowe do 300 zł

Sprawny i funkcjonalny komputer do 300 zł nie jest rzadkością. W Rnew znajdziesz najlepszy sprzęt poleasingowy, dostępny w świetnym stanie technicznym. Jakość zawsze zależna jest od historii użytkowania, dlatego używany komputer do 300 zł dostępny w naszym sklepie zazwyczaj był wcześniej używany przez firmy informatyczne i biurowe. Dysponując pełną historią urządzeń i przeprowadzając zaawansowaną diagnostykę, jako nieliczni jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości sprzęt komputerowy w bardzo kuszącej cenie!

Komputer za 300 zł można znaleźć w różnych klasach, odzwierciedlających stan wizualny. W przeciwieństwie jednak do laptopów, komputery stacjonarne przeznaczone do zadań biurowych nie muszą spełniać najbardziej rygorystycznych wymogów. Ze względu na ich umiejscowienie dostrzeżenie ewentualnej mniejszej rysy na obudowie jest z reguły niemożliwe. Cechą wyróżniającą tanie urządzenia poleasingowe dostępne w naszym sklepie jest nie tylko całkowita sprawność techniczna, ale również długa gwarancja udzielana przy zakupie.

Używany komputer do 300 zł - do pracy i do rozrywki

Parametry techniczne nawet najtańszych komputerów używanych sprawiają, że śmiało można je wykorzystywać w pracy, jak i w domu. W cenie do 300 złotych można już nabyć stacjonarny komputer poleasingowy z systemem operacyjnym Windows 10 Pro i szybkim dyskiem twardym SSD. Do prostych prac biurowych z powodzeniem wystarczą modele z 4 GB RAM i procesorem z serii Dual-Core. Dostępne są one nawet w jeszcze niższej cenie!

W tej kategorii jednak można spotkać urządzenia przeznaczone do bardziej wymagających zadań. Do odtwarzania multimediów, rozrywki i przeglądania internetu przyda się jednostka wyposażona w 8 GB RAM. Z kolei komputer do gier za 300 zł rozpoznamy po szybkim procesorze, np. Intel Pentium i3i5 / i7. Bardzo niewielkim kosztem można więc zyskać urządzenie, które obsłuży wiele znanych produkcji i dostarczy zabawy całej rodzinie.

 

Sprawdź inne komputery w super cenach:

Komputery do 400 zł Komputery do 500 zł Komputery do 1000 zł Komputery do 1500 zł
pixel