Poleasingowe laptopy 2w1 (konwertowalne)

( ilość produktów: 37 )

Laptopy poleasingowe 2w1 to połączenie możliwości tabletu i laptopa. Z jednej strony można je obsługiwać jak zwykłego laptopa, z drugiej strony ekran dotykowy pozwala obsługiwać go niczym tablet. Dodatkowo laptopy 2w1 z wyższej półki, jak Microsoft Surface oferują wiele możliwości dla grafików. Można na nich rysować, projektować, robić wszystko czego potrzebujesz.

Laptop konwertowalny - połączenie tabletu z laptopem

Specjalną grupę laptopów 2 w 1 stanowią laptopy konwertowalne nazywane też hybrydowymi. To doskonały sprzęt do pracy i zabawy. Dotykowy wyświetlacz oraz rozkładana klawiatura sprawia, że możemy na nich pracować praktycznie wszędzie i w różnych konfiguracjach.

 

Po złożeniu przypominają klasyczny tablet i nadaje się do wygodnego oglądania filmów i zabawy (często dysponują większym ekranem niż klasyczne tablety np. Lenovo Yoga 260 posiada ekran o przekątnej 12,5 cali, rozdzielczość Full HD). Po rozłożeniu dzięki zastosowaniu topowych podzespołów oraz pełnoprawnym systemem Windows 10 będą doskonałym narzędziem do pracy. W takim wypadku warto sprawdzić przede wszystkim modele Lenovo, Dell oraz HP posiadające 8 gb pamięci ram, dysk ssd oraz procesor intel core i5.

 

Polecane serie laptopów 2w1 : Lenovo ThinkPad X1 Yoga, Lenovo Yoga 260Toshiba Portege Z20t

 

Poleasingowe tablety 2w1 to sprzęt używany, ale z górnej półki, w świetnym, sprawdzonym stanie oraz o wiele niższej cenie, niż komputery o porównywalnych parametrach w markecie z elektroniką.

pixel